Zobacz „Odpowiedz”! To kontynuacja rockowego oblicza Afromental

„Odpowiedz” to drugi singiel z nadchodzącej płyty Afromental. Już pierwszy utwór promujący to wydawnictwo pt. „Korzenie” był olbrzymim zaskoczeniem i natychmiast dotarł na pierwsze miejsce największej rockowej listy przebojów, ale chyba niewiele osób spodziewałoby się tak dużej zmiany stylistycznej, jaką zespół pokazał w tym utworze. Nowa propozycja Afromental, jest doskonałym odzwierciedleniem drogi jaką przeszła grupa i swojego rodzaju tyglem zbierającym w jedno, rozpiętość inspiracji wszystkich członków grupy. Od subtelnego i bardzo bezpośredniego startu, piosenka prowadzi nas swoim uzależniającym pulsem do podniosłego finału.

Tak samo bezpośredni charakter ma warstwa liryczna utworu, gdzie tematem przewodnim jest odrzucenie wszelkich pancerzy i masek, odkrycie wszystkich, nawet najbardziej skrytych kart i pokazanie prawdy o samym sobie. Afromental swoją prawdziwą twarz AD2019 pokazuje właśnie w piosence „Odpowiedz”.

Zapraszamy na wspólną podróż, opowiedzcie nam o sobie. – w ten sposób zespół zachęca do zapoznania się z nowym singlem.

W lutym tego roku Afromental wystąpił w Łodzi przed Slashem, gdzie zgromadzona rockowa publiczność gorąco przyjęła zaprezentowany materiał, będąc pod wrażeniem energii i pasji z jaką zespół zagrał.

Posłuchaj utworu 'Odpowiedz’ w serwisach cyfrowych

Źródło oraz fot.: WARNER MUSIC POLAND