Kołysanki Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego odwiedzą Warszawę

Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski zapraszają do Teatru Muzycznego ROMA na kołysankowy wieczór „Szukaj w snach”. Wyjątkowe kompozycje gitarzysty Marka Napiórkowskiego otulone ciepłym głosem Natalii Kukulskiej zaczarują najmłodszych, a dorosłych widzów zabiorą w sentymentalną podróż po wysmakowanych brzmieniach, które kreują cenieni muzycy: Michał Dąbrówka – instrumenty perkusyjne, Paweł Pańta – kontrabas, Marcin Górny – instrumenty klawiszowe. Całości blasku doda barwna choreografia tancerki Ilony Bekier. 
Młodsza publiczność mile widziana w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków! 🐻🐼🐰

  Wszystkie utwory pochodzą ze spektaklu „Szukaj w snach”, którego premiera odbyła się 23 września 2017 r. w Teatrze Starym w Lublinie. Zaczęło się od pewnego taty, Włodzimierza Wysockiego, który, gdy wyczerpał już cały repertuar popularnych kołysanek, zaczął wymyślać nowe na dobranoc dla swych dzieci. Mądre teksty dzięki gitarzyście i kompozytorowi jazzowemu Markowi Napiórkowskiemu stały się piosenkami.A potem Natalia Kukulska nadała im swój głęboki i ciepły głos. I tak powstał najpierw koncert, a potem płyta „Szukaj w snach”, która nagrodzona została Fryderykiem w kategorii: Płyta roku Muzyka dziecięca i młodzieżowa.
„Ty tak pięknie umiesz spać” 


„Zaśnij grzecznie” 

Fragmenty recenzji:


Ta płyta koi. Niewykluczone, że uzdrawia. I – miejmy nadzieję – zachęca do snu kogo trzeba. A pozostałym daje do myślenia.

Marcin Kydryński

Kochasz muzykę i masz dziecko? Kochasz muzykę, ale nie masz dziecka? To bez znaczenia. Na spektakl Szukaj w snach do Teatru Starego w Lublinie warto się udać w każdym przypadku.

Piękne, mądre piosenki dla dzieci.

Daniel Wyszogrodzki, dziennikarz i tłumacz

Obcując z kołysanką „nieinfantylną”, dzieci nabierają smaku do sztuki.

Maria Brzezińska, Gazeta w Lublinie

Trafiają się prawdziwe perły. Kołysanka Mały misiu śpij to ta sama klasa, co utwory Weather Report czy Johna McLaughlina.

Andrzej Kowalczyk, Kurier Lubelski

Natalia Kukulska / Marek Napiórkowski

„Szukaj w snach”

Kołysanki, których uroda i dojrzałość zachwycą także dorosłych

26.03.2019 / 19:00 / Teatr Muzyczny ROMA