Sławomir pokaże Wam jak zostać Weekendowym Korsarzem!

Zgodnie z tradycją Sławomir w swoje urodziny przygotowuje dla fanów niesamowity prezent. Równo o godzinie 19:00 na kanale artysty rocko-polo na YouTube pojawi się klip to utworu „Weekendowy Korsarz” zwiastującego nowy album. To jednocześnie duży uśmiech sympatii w stronę stylistyki pięknych lat 70-tych i panującego wówczas na parkietach wspaniałego stylu disco. Oddając ukłon gatunkowi, który uprawiali niezapomniani Bee Gees czy Donna Summer, Sławomir postarał się oddać ducha epoki w najdrobniejszych szczegółach – aranżacja utworu została wzbogacona o rasową sekcję dętą oraz prawdziwą orkiestrę symfoniczną. Do tego zestawu autor hitu „Miłość w Zakopanem” dołączył wszystkie swoje znaki rozpoznawcze: wpadającą w ucho melodię, zabawny tekst oraz  charakterystyczny wokal i image. Zjawiskowy klip do nowego singla świetnie oddaje atmosferę weekendowej gorącej nocy, kiedy w klubach w całej ojczyźnie zabawa rozkręca się do szaleństwa. 

Zobacz teledysk i posłuchaj utworu „Weekendowy Korsarz” tutaj: http://smarturl.it/SlawomirKorsarz


Kariera Sławomira funkcjonuje wzorcowo jak silnik 1.9 tdi w jego ukochanym, czerwonym golfie trójce. Kolejne etapy sukcesu odmierza mu złoty sikor na ręce. Sławomir ma tysiące fanów w Ojczyźnie. Potwierdził to Muzyczny Rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie „wspieram.to”. Dzięki zagorzałym fanom Sławomir nagrał swój debiutancki longplej „The Greatest Hits”. Jego płyta jeszcze zanim powstała sprzedała się w tysiącu egzemplarzy i tym samym przeszła do legendy crowdfundingu. Kiedy trafiła w ręce słuchaczy, od razu uplasowała się wśród bestsellerów Empiku. Obecnie albumy zyskał już status Podwójnej Platynowej płyty, a piosenka „Miłość w Zakopanem” stała się najczęściej oglądanym filmem na YouTube w Polsce. Jej obecny wynik to ponad 192 mln odtworzeń, co oznacza, że jest to najpopularniejsza polska piosenka w historii polskiego YouTube. Utwór został też odznaczony wyróżnieniem Podwójnie Diamentowej płyty.

Ostatni singiel Sławomira, „Ty mała znów zarosłaś” poszedł w ślady swojego poprzednika i również zdobył tytuł YouTube Rewind 2018, jako jeden z najczęściej oglądanych klipów. Aktualnie Sławomir kontynuuje trasę koncertową, oprócz wielu koncertów w Polsce, odwiedzi też fanów w całej Europie.