Rockowa ofensywa MAJKA właśnie się zaczyna

Minęło dopiero parę tygodni od premiery klipu W kinie w wykonaniu muzyka pop/rockowego MAJKA, a video ma już setki tysięcy odsłon. To wszystko dzięki urokowi utworu, pełnego melodii ale też rock’n’rollowego czadu.


Majk, czyli Michał Łasiński, mimo bardzo młodego wieku, zna bardzo dobrze polską scenę. Współpracował z takimi muzykami jak m.in. Piotr Kupicha, Tomasz Lubert, Łukasz Lazer czy Jan Kidawa. Grał koncerty u boku takich zespołów jak: Video, Feel, Banda i Wanda, Nocny Kochanek, TSA, Turbo czy Red Lips, jest też finalistom talent show Must Be The Music.W kinie, który można już nazwać przebojem, to połączenie klasyki rocka (zwłaszcza słychać tu nawiązania do legend polskiej muzyki) z nowymi trendami, które obecnie są bardzo modne. Jednak Majki nie podąża za tym co jest obecnie popularne, komponuje i pisze to, co czuje i co ma w sercu. Dzięki lekkości i talentowi do tworzenia piosenek, powstają po prostu bardzo dobre utwory, a w W kinie jest na pewno jednym z nich.


Majk jest obecnie w trakcie nagrywania swojego debiutanckiego albumu, na którym oczywiście będzie wierny rockowi, ale trzeba też nastawić się na niespodzianki. Najświeższe informacje dotyczącego jego działań można śledzić na FB Artysty.