Clean Bandit prezentuje teledysk do singla „Mama” feat. Ellie Goulding!

Brytyjskie elektroniczne trio Clean Bandit zaprezentowało kolejny teledysk promujący drugi studyjny album „What Is Love?” z 2018 roku. W piosence, zatytułowanej „Mama” gościnnie pojawia się Ellie Goulding.

Mające na koncie Grammy oraz osiem nominacji do BRIT Awards trio w składzie Grace Chatto, Jack Patterson i Luke Patterson, samo wyreżyserowało wideoklip do piosenki. Zaprosiło do udziału w nim również znanego brytyjskiego aktora Neila Morrisseya (m.in. serial Line Of Duty”). 

Stworzyliśmy scenariusz o chłopcu, którego cudowna moc zostaje mu zabrana w dzieciństwie. Dorasta, będąc zdeterminowanym, aby odzyskać odebrane zdolności. Reżyseria teledysku była dla nas interesującym doświadczeniem – zapewnia Grace Chatto z zespołu Clean Bandit.
 
POSŁUCHAJ ALBUMU „WHAT IS LOVE?”

Album „What Is Love” jest już złoty w USA. Jest następcą znakomitego debiutu „New Eyes” z 2014 roku. Anglicy połączyli na nowym albumie wszystkie najciekawsze elementy współczesnej muzyki elektronicznej i tanecznej, dodając do tego silne słowa i emocjonalne teksty. 

Jak zwykle nie zapomnieli też o ciekawych współpracownikach. Pojawiają się na albumie: Demi Lovato, Luis Fonsi, Marina Diamandis, Zara Larsson, Sean Paul, Anne-Marie, Ellie Goulding, KYLE, Big Boi, Tove Styrke, Stefflon Don, Craig David, Kirsten Joy, Rita Ora, Julia Michaels, ALMA. Na wersji deluxe słychać jeszcze takich twórców jak Yasmin Green, Charli XCX, Bhad Bhabie, DaVido, Love Ssega i Louisa Johnson.

Do tej pory płyta „What Is Love” sprzedała się na całym świecie w ponad 3,2 mln egzemplarzy. Pochodzą z niej przebojowe single „Rockabye” feat. Anne-Marie and Sean Paul, „Symphony” feat. Zara Larsson, „I Miss You” feat. Julia Michaels, „Tears” feat. Louisa Johnson, „Solo” feat. Demi Lovato oraz „Baby” feat. Marina and Luis Fonsi.