Gural na nowej płycie Pokahontaz! Klip Fokusa do „Niflheim” już w sieci

projekt – Kamil Bartosz

5. wspólny krążek Rahima i Fokusa jest w drodze. Kilka dni temu gościnny udział na nim zapowiedział donGURALesko. Tymczasem na MaxFloRecTV pojawił się właśnie klip do „Niflheim” Fokusa. Utwór znalazł się na ostatnim albumie Pokahontaz

Na YT kanał wytwórni MaxFloRec trafił teledysk do solowego numeru Fokusa. Wideo powstało do utworu pt. „Niflheim”. Singiel pochodzi z wydanego pod koniec 2017 r. „REsetu”.


Za klip odpowiada Krzysztof Kruk. Utwór, jak i cały album, z którego pochodzi „Niflheim” wyprodukował Magiera z White House.

„REset” to 4. wydawnictwo w karierze Pokahontaz. Rahim i Fokus powoli odkrywają szczegóły związane z jego następcą. 1. singiel zapowiadający ich nową płytę nosi tytuł „Z innej bajki”. Wiadomo, że panowie pracują intensywnie nad kolejnymi zwiastunami albumu. Pod koniec ub. tygodnia donGURALesko na swoim Instagramie ujawnił, że zagości na nowym krążku grupy. Więcej informacji pojawi się już niebawem.

Aby nie przegapić żadnej nowości spod szyldu MaxFloRec, najlepiej subskrybować kanał wytwórni, klikając: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)