Ten hit porwie Was do tańca! Posłuchaj Ally Brooke (Fifth Harmony) i Tyga w utworze “Low Key”

Ally Brooke to pochodząca z Teksasu była członkini zespołu Fifth Harmony, w którym śpiewała m. in. z Camilą Cabello. Artystka wydała właśnie swój pierwszy solowy singiel pod tytułem „Low Key” z gościnnym udziałem rapera Tyga. Do utworu powstał również teledysk wyreżyserowany przez Mike Ho (m.in. Cardi B, Jennifer Lopez).

Ally napisała „Low Key” wraz z John Ryan (m.in. Maroon 5), Teddy Geiger (Shawn Mendes) i Julian Bunetta (m.in. Harry Styles). Utwór jest zapowiedzią debiutanckiej płyty AllyBrooke, która powinna się ukazać w drugiej połowie 2019 roku. 

Do tej pory ludzie nie mieli okazji poznać prawdziwej mnie. Teraz mam wreszcie wolność artystyczną i jest to fantastyczne uczucie” – zapewnia Ally

Wcześniej poznaliśmy inne nagrania z jej udziałem: „Vámonos” z Kris Kross Amsterdam& Messiah, „Perfect” z Topic, „Look At Us Now” z Lost Kings & ASAP Ferg oraz „The Truth Is In There„, którą napisała słynna Diane Warren

Niedawno Ally Brooke otrzymała nominację w kategorii „Best Solo Breakout” do iHeartRadio Music Awards. Z Fifth Harmony nagrała m. in. takie hity jak „Work From Home” (feat. Ty Dolla $ign) oraz „Worth It ft. Kid Ink„. Odebrała też nagrody MTV Europe Music Awards (trzy), MTV Video Music Awards (cztery), iHeartRadio Music Awards (cztery), American Music Award, Billboard Women in Music i sześciokrotnie Teen Choice Awards.

Co więcej Ally niebawem doczeka się wydania pierwszej książki „Finding Your Harmony„, w której wspomina swoją karierę i opowiada o miłości do muzyki. Dodajmy, że artystkadużo udziela się charytatywnie. Aktywnie wspiera organizacje pomagające zwierzętom i chorym dzieciom.