Zobacz nietypowy klip do najnowszego singla Rudimental „Scared Of Love”!

Po piątkowej premierze trzeciego albumu grupy Rudimental, „Toast To Our Differences” zespół prezentuje nietypowy klip do najnowszego singla „Scared Of Love„. To klimatyczny, nastrojowy utwór, który rozwija się w taneczny numer prowadzony przez wyraziste żeńskie wokale Ray BLK oraz Stefflon Don!

„Toast To Our Differences” to jednocześnie najbardziej ambitne i zróżnicowane dzieło zespołu, które udowadnia że nie istnieje coś takiego, jak granice w muzyce tanecznej. Materiał powstawał blisko trzy lata i jest celebracją różnorodności – kultur, stylów, dźwięków. Zespół Rudimental, czyli Piers Agget, Amir Amor, Kesi Dryden i Leon „DJ Locksmith” Rolle, zaprosili do współpracy szereg wspaniałych gości. Są w tym gronie między innymi: Rita Ora, Tom Walker, RAYE, Dan Caplen, Jess Glynne, Macklemore, Ladysmith Black Mambazo, Stefflon Don, Ray BLK.

Debiutancka płyta Rudimental „Home” zdobyła szczyt notowania w Wielkiej Brytanii i zyskała status podwójnie platynowy, zaś w Polsce pokryła się złotem. Drugi album brytyjskiej grupy, „We The Generation„, powtórzył sukces debiutanckiego „Home” i zadebiutował na szczycie zestawienia albumów w Wielkiej Brytanii. 

Przypomnijmy, że Rudimental odwiedzą Polskę już w lipcu tego roku na Open’er Festival!
Posłachaj albumu „Toast To Our Differences”