Posłuchaj nowego hymnu zakochanych, który podbija cały świat!

Dan Smyers i Shay Mooney to dwójka Amerykanów, którzy wspólnie tworzą duet Dan + Shay. Artyści już od dawna odnoszą sukcesy w rodzinnych Stanach Zjednoczonych, jednak dopiero utwór „Tequila” sprawił, że stało się o nich głośno na całym świecie. Piosenka została odtworzona w serwisie Spotify już ponad 143 miliony razy oraz otrzymała 2 nominacje do nagród Grammy w kategoriach „Best Country Duo/Group Performance” oraz „Best Country Song„. W Stanach pokryła się już dwukrotną platyną.

Do utworu powstał wzruszający teledysk ukazujący nietypową historię miłosną osadzoną w przepięknych zimowych krajobrazach.  Filmowy obrazek porusza również ważny temat komunikacji z osobami niesłyszącymi.

Tequila” znajduje się na wydanym w 2018 roku albumie „Dan + Shay„, który został nagrany w rodzinnym mieście artystów – Nashville. Płyta została do tej pory odtworzona ponad 729 mln razy. Tylko w weekend po premierze internauci odsłuchali jej 29 mln razy. Na albumie gościnnie pojawiła się Kelly Clarkson, która zaśpiewała w utworze „Keeping Score„.