Why Don’t We prezenują klip do nowego utworu „Big Plans”!

Już teraz możemy zobaczyć nowy klip od grupy Why Don’t We. Teledysk powstał do utworu „Big Plans”, który natychmiast po swojej premierze wskoczył na 1. miejsce na amerykańskiej liście przebojów iTunes. Nowy utwór to dopiero przedsmak wielkich planów Why Don’t We na 2019. Tymczasem, singiel „8 letters” wciąż kontynuuje wspinaczkę na szczyt radiowej listy Top 40 w Stanach Zjednoczonych, a cała dyskografia zespołu liczy już ponad 130 milionów streamów audio i video na całym świecie.

Przełomowa grupa przygotowuje się obecnie do swojej największej headlinerskiej trasy do tej pory, 8 Letters Tour, która rozpocznie się w marcu 2019 r. w Phoenix, AZ. Trasa zawiera przystanek w legendarnej nowojorskiej Radio City Music Hall, która wyprzedała się w ciągu dwóch godzin, wraz z dodatkowymi wyprzedanymi koncertami w Los Angeles, Las Vegas, San Jose, Bostonie i Chicago.

Why Don’t We mieli okazję dzielić scenę z takimi gwiazdami popu jak Taylor SwiftCamilla Cabello, Ed Sheeran. Anglik napisał dla nich utwór „Trust Fund Baby„, który z miejsca stał się przebojem (nr 3 na liście iTunes Overall Songs i nr 2 w notowaniu Pop Songs). Inny popularny utwór zespołu, „These Girls” wził się do pierwszej 10. na iTunes „Top Pop Songs” i ma już ponad 53 mln obejrzeń).