DE MONO PREZENTUJE NOWY TELEDYSK!

De Mono Marka Kościkiewicza powraca z nowym teledyskiem. Wideo powstało do utworu „Jeśli ją kochasz” z ostatniej płyty grupy – „Enter”.

Autorem słów do piosenki jest Marek Kościkiewicz. Muzykę gitarzysta stworzył wspólnie z kolegami z zespołu: Wojtkiem Wójcickim i Łukaszem Przesmyckim.

„Jeśli ją kochasz” to nagranie, w którym formacja nawiązuje do swoich korzeni. Kojarzyć się może z pierwszym przebojem – „Kochać inaczej”.

Za realizację klipu (https://www.youtube.com/watch?v=-989Js-b2v4) odpowiada studio Positive Flow, a wyreżyserował go Marek Kremer współpracujący wcześniej z zespołem m. in. przy teledysku do utworu „Drzewa”.

To bardzo osobista piosenka. Mówi o tym, że o miłość trzeba dbać i ją pielęgnować. Oddawać drugiej osobie wszystko co najpiękniejsze, a także aby nie bać się okazywać naszych uczuć. Kochać bezwarunkowo. Teledysk, który Marek Kremer nakręcił do utworu to intymny i romantyczny obraz. Ale czy nie takie właśnie powinno być uczucie? – powiedział Marek Kościkiewicz.

Nagranie „Jeśli ją kochasz” jest dostępne w serwisach z muzyką cyfrową: http://soundline.biz/DeMonoJeslijakochasz. Płytę „Enter” można kupić w salonach Empik oraz innych dobrych sklepach muzycznych. Wersja cyfrowa albumu jest w iTunes, Apple Music, Spotify, Tidal, na empik.com itp.