Masz ochotę na coś energetycznego? Posłuchaj MY BABY

Holenderskie trio MY BABY swoimi grudniowymi występami w Polsce potwierdziło krążącą opinię, że są obecnie jednym z najbardziej żywiołowych zespołów na scenie muzycznej. Teraz grupa prezentuje kolejny, tytułowy singiel ze swojej najnowszej płyty „Mounaiki – By The Bright Of Night”.

Piosenka „Mounaiki” to pulsujący klubowy rytm połączony z orientalnymi brzmieniami. Na żywo utwór z miejsca porywa do tańca. Tutaj możecie sprawdzić, jak podziała na Was nagranie z płyty: https://spoti.fi/2SPITRg

MY BABY to trio, które w swojej muzyce łączy blues, funk i psychodelię. Muzyków inspirują afrykańskie rytuały jak i muzyka gospel. Wypadkowa tych fascynacji to porywające brzmienie. MY BABY tworzy rodzeństwo z Holandii: Cato Van Dyck (wokal) oraz Sheik (perkusja). Skład uzupełnia pochodzący z Nowej Zelandii gitarzysta Daniel „daFreez” Johnston. W ramach promocji albumu „Mounaiki – By The Bright Of Night” grupa MY BABY zagrała w grudniu aż trzy koncerty w Polsce: w Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Wcześniej zespół wystąpił na festiwalu Spring Break.

Więcej o MY BABY znajdziecie tutaj: http://bit.ly/followMYBABY