MaJLo podzielił się z fanami klipem do utworu „Drown” z płyty „re_covery”

Wczoraj, późnym wieczorem, MaJLo niespodziewanie podzielił się z fanami klipem do utworu „Drown”, który pochodzi z płyty „re_covery”. Utwór nie jest oficjalnym singlem, ale jego brzmienie idealnie oddaje nostalgiczne oblicze wydanego w październiku krążka. Obraz, tak samo jak muzyka, prezentuje minimalistyczne podejście do twórczości, które stało się znakiem rozpoznawczym trójmiejskiego songwritera. 


Klip do utworu https://youtu.be/5dssOuUg7vo


Płytę można kupić tutaj: https://kulturalnysklep.pl/muzyka/re-covery-majlo


Płyta „re_covery” była zwrotem w kierunku klasyki songwritingu, pełnej urzekających melodii i harmonii, opisany nowoczesnymi technikami i brzmieniami.

„Od dziecka towarzyszy mi muzyka takich artystów, jak Billy Joel, Jeff Buckley czy Elton John, których płyty przywoził z Zachodu mój ojciec. Są to ponadczasowe nagrania, do których regularnie wracam i które mnie inspirują. Przy produkcji RE_COVERY chciałem wczuć się w rolę zwierzającego się artysty, który za pomocą melodii, harmonii i tekstu opowiada wciąż aktualne treści. Każdy z utworów zawartych na płycie został napisany przy użyciu pianina lub gitary, co sprawiło, że kompozycje były niemal kompletne już na etapie powstawania. Nie chciałem nic nowego odkryć, a jedynie otrzeć z kurzu charakterystyczny dla lat dziewięćdziesiątych sposób pisania piosenek i dodać do tego własne, nowe brzmienie. Próbowałem znaleźć balans między tym, co było, a tym, co jest. Nie zadawałem sobie pytania, jak ta muzyka odnajdzie się w dzisiejszych trendach”. – mówi MaJLo.

Lista utworów:
1. Prologue
2. Let It Go
3. Oddychaj
4. Hold On
5. I Cannot Change For You
6. Coldness In A Sun
7. Story
8. Drown
9. The Time
10. 19
11. Bridge Over Troubled Water – bonus track