Premiera albumu Arczisty. Niespodziewane wideo już na MaxFloRecTV

okładka płyty, projekt – Alicja Czajkowska, Kamil Bartosz

6.12, do regularnej sprzedaży trafił krążek „Nic dla każdego”. Debiutanckie wydawnictwo Arczisty dostępne jest tylko na www.MaxFloSklep.pl. Także dzisiaj na MaxFloRecTV pojawiła się wizualizacja do ostatniego utworu z tracklisty premierowej płyty Arczisty

Na Youtubowym kanale MaxFloRec został dziś reuploadowany, czyli ponownie wgrany utwór „Nic dla każdego, coś dla nikogo”. Na długo zanim Arczista pojawił się na MaxFloRecTV numer trafił na kanał rapera. Od dziś znaleźć go można również na dedykowanej artyście playliście wytwórni: https://bit.ly/2zeRKUw.

Po raz pierwszy fani MaxFloRec usłyszeli o Arcziście w ub. roku za sprawą utworu „Nawyki zła”, który pojawił się na kanale wytwórni jako luźny singiel. Ciepłe przyjęcie artysty sprawiło, że w sierpniu 2018 r. zaprezentował się jako jeden z uczestników akcji WYNURZENIE. W ramach inicjatywy na MaxFloRecTV pojawiły się kolejne utwory Arczisty, w tym numer „Bez bilbordów”, któremu towarzyszy teledysk.

Pod koniec października br. pojawiła się informacja, że w MaxFloSklepie wystartował pre-order debiutanckiego krążka Arczisty pt. „Nic dla każdego”. Dziś (6.12) album ten trafił do regularnej sprzedaży. Płyta jest do kupienia wyłącznie pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/p/Arczista-Nic-dla-kazdego-/915.

Wydawnictwo zawiera 10 premierowych utworów, za które w całości odpowiada Arczista. Wyjątkiem na płycie jest numer „Jak można”, do którego bit stworzył Lema. Pełny odsłuch albumu dostępny jest od dziś we wszystkich najważniejszych serwisach z muzyką cyfrową: http://soundline.biz/ArczistaNicdlakazdego/.

Patronat medialny nad „Nic dla każdego” sprawują: serwis Dyktafonografika.com, audycja Rap Gra w Radiu Aktywnym oraz Freestyle.pl, Beatbattle.pl i DlaStudenta.pl.

Wiadomo już, że album jest 1. odsłoną dwuczęściowego projektu, którego kontynuacja przewidziana jest na wiosnę 2019 r.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)