Specjalna wersja soundtracku do filmu „Król rozrywki” już w sklepach! Zobacz nowy teledysk z udziałem Anne-Marie!

Numer jeden na liście „Billboardu” i w notowaniach iTunes w ponad 60 krajach oraz laureat Złotego Globu dla piosenki „This Is Me”, czyli soundtrack do musicalu „Król rozrywki” z Hugh Jackmanem, Zakiem Efronem i Michelle Williams w rolach głównych, w piątek, 16 listopada, ponownie trafił do w sprzedaży w specjalnej wersji: „The Greatest Showman-Reimagined”.

Z okazji premiery ścieżki dźwiękowej w sieci pojawił się również kolejny promujący ją teledysk. Obraz powstał do piosenki „Rewrite The Stars” z udziałem Anne-Marie i Jamesa Arthura.

Anne-Marie & James Arthur – Rewrite The Stars

Kompozycje, które na potrzeby filmu napisali laureaci Oscara, Grammy i Tony, Benj Pasek i Justin Paul (m.in. „La La Land”, „Dear Evan Hansen”) zostały zinterpretowane przez największe gwiazdy muzyki. Z kolei utwór „This Is Me” (złoty Glob za najlepszą piosenkę) znajdzie się na płycie w wyjątkowej wersji, którą nagrały oryginalna wykonawczyni Keala Settle wraz z Keshą i Missy Elliott!

Oprócz wymienionych artystek wśród gości na albumie są także: Years & Years, Jess Glynne, MAX, Ty Dolla $ign, James Arthur, Anne-Marie, Zac Brown Band. Poza tym album zawiera cztery bonusy, które przygotowali Pentatonix, Craig David, Kesha oraz Zendaya.

Film „Król rozrywki” trafił na ekrany polskich kin 29 grudnia 2017 roku. Jego reżyserem jest Michael Gracey. Musical opowiada o drodze do sławy P.T. Barnuma, wizjonera, twórcy wspaniałego amerykańskiego cyrku i jednego z pionierów show-biznesu.

Oryginalne wydanie ścieżki dźwiękowej do „Króla rozrywki” jest już podwójnie platynowe w USA (czterokrotnie w Wielkiej Brytanii) i sprzedało się w ponad 2 mln egzemplarzy. Na liście Billboardu wydawnictwo spędziło aż 31 tygodni w pierwszej dziesiątce! Trzykrotnie platyną pokryła się piosenka „This Is Me”. Osiągnięcia streamingowe soundtracku to ponad 3 mld odtworzeń!

„THE GREATEST SHOWMAN – REIMAGINED”:

1. The Greatest Show – Panic! At The Disco
2. A Million Dreams – P!nk
3. A Million Dreams (Reprise) – Willow Sage Hart
4. Come Alive – Years & Years and Jess Glynne
5. The Other Side – MAX and Ty Dolla $ign
6. Never Enough – Kelly Clarkson
7. This Is Me (The Reimagined Remix) –Keala Settle, Kesha and Missy Elliott
8. Rewrite The Stars – James Arthur and Anne-Marie
9. Tightrope – Sara Bareilles
10. From Now On – Zac Brown Band

BONUSY:

11. The Greatest Show – Pentatonix
12. Come Alive – Craig David
13. This Is Me – Kesha