Kelly Clarkson w nowej wersji utworu „Never Enough” z albumu „The Greatest Showman: Reimagined”!

Wielokrotna laureatka nagrody Grammy, Kelly Clarkson, zaprezentowała dziś swoją niesamowitą interpretację piosenki „Never Enough”, pochodzącą z długo oczekiwanego albumu „The Greatest Showman – Reimagined”.

„Jestem tak zaszczycona, że mogę być częścią „The Greatest Showman – Reimagined”” – powiedziała Clarkson.

„Never Enough” to piękna piosenka i mam nadzieję, że spodoba Wam się moja wersja.”

Album „The Greatest Showman – Reimagined” z nowymi wersjami musicalowych piosenek zaśpiewanych przez największe gwiazdy pojawi się w sprzedaży już 16 listopada.

W zeszłym tygodniu Panic! At The Disco wydali swoją interpretację „The Greatest Show”, gromadzącą prawie 4 miliony wyświetleń na YouTube w ciągu zaledwie tygodnia.

Kelly Clarkson – Never Enough (from The Greatest Showman: Reimagined)

Kompozycje, które na potrzeby filmu napisali laureaci Oscara, Grammy i Tony, Benj Pasek i Justin Paul (m.in. „La La Land”, „Dear Evan Hansen”) zostały zinterpretowane przez największe gwiazdy muzyki. Z kolei utwór „This Is Me” (złoty Globa za najlepszą piosenkę) znajdzie się na płycie w wyjątkowej wersji, którą nagrały oryginalna wykonawczyni Keala Settle wraz z Keshą i Missy Elliott!

Oprócz wymienionych artystek wśród gości na albumie są także: Years & Years, Jess Glynne, MAX, Ty Dolla $ign, James Arthur i Anne-Marie, Zac Brown Band. Poza tym album zawierać będzie cztery bonusy, które przegotowali Pentatonix, Craig David, Kesha oraz Zendaya.

Film „Król rozrywki” trafił na ekrany polskich kin 29 grudnia 2017 roku. Jego reżyserem jest Michael Gracey. Musical opowiada o drodze do sławy P.T. Barnuma, wizjonera, twórcy wspaniałego amerykańskiego cyrku i jednego z pionierów show-biznesu.

Oryginalne wydanie ścieżki dźwiękowej do „Króla rozrywki” jest już podwójnie platynowe w USA (czterokrotnie w Wielkiej Brytanii) i sprzedało się w ponad 2 mln egzemplarzy. Na liście Billboardu wydawnictwo spędziło aż 31 tygodni w pierwszej dziesiątce! Trzykrotnie platyną pokryła się piosenka „This Is Me”. Osiągnięcia streamingowe soundtracku to ponad 3 mld odtworzeń!