Nowy album Muse „Simulation Theory” już dostępny! Zespół wystąpi w Polsce w czerwcu 2019 roku!

Dziś premiera najnowszego albumu „Simulation Theory”, który zajął 2 miejsce w polskim notowaniu iTunes! Co więcej, brytyjskie trio Muse po raz kolejny wystąpi w Polsce! Koncert odbędzie się w czerwcu 2019.

POSŁUCHAJ ALBUMU „Simulation Theory”

„Simulation Theory”, następca wydanego w 2015 roku albumu „Drones” już zbiera doskonałe recenzje. Magazyn „Uncut” uznał w swojej recenzji, że jest to najodważniejsza i najlepsza z płyt Muse. Okładkę albumu zaprojektował Kyle Lambert, autor plakatów do serialu „Stranger Things”, czy filmu „Jurassic Park”. Grafikę na edycję super deluxe przygotował z kolei Paul Shipper, wcześniej pracujący przy ilustracjach, chociażby dla filmów „Star Wars: The Last Jedi” i „Avengers: Infinity War”.

Za produkcję piosenek odpowiadają Rich Costey, Mike Elizondo, Shellback oraz Timbaland. Przed premierą poznaliśmy między innymi utwory „Thought Contagion”, „Dig Down” oraz „Something Human” oraz „The Dark Side”.

Matt Bellamy, Chris Wolstenholme i Dominic Howard będą promować „Simulation Theory” na światowym tournée. Simulation Theory World Tour nie ominie Polski! Tym razem Muse wystąpi 22 czerwca 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

ZOBACZ KLIP DO „PRESSURE”

Przypomnijmy, że wspomniany album „Drones” zadebiutował na pierwszym miejscu w 21 krajach na całym świecie, będąc jednocześnie pierwszym albumem w ich karierze, który zajął pierwsze miejsce w USA. Album zdobył drugą w karierze zespołu Grammy w kategorii Best Rock Album. Od powstania w 1994 roku Muse wydali siedem albumów, które sprzedały się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie.