„TAKSÓWKARZ” ZESPOŁU SUPERHUMAN LIKE BRANDO ZAPOWIADA DEBIUTANCKI ALBUM!

Wytwórnia Nextpop przedstawia nowy projekt na polskiej scenie alternatywno-rockowej.

Zespół Superhuman Like Brando wydał pierwszy singiel będący zapowiedzią ich debiutanckiego albumu. „Taksówkarz” to dynamiczna, chwytliwa piosenka z refrenem, który już po pierwszym przesłuchaniu pozostaje w głowie na długo. Melodyjność i rockandrollowa prostota nie odbiera jej przy tym alternatywnego charakteru.
.
Superhuman Like Brando to rockowe power-trio z Warszawy, które tworzą:
Dawid Karpiuk – wokalista, gitarzysta i songwriter.

Łukasz Moskal – jeden z najbardziej charakterystycznych polskich perkusistów, znany z wielu projektów muzycznych, jak m. in.: Brodka, Nosowska, Sister Wood.
Wojtek Traczyk – gitarzysta basowy i kontrabasista, współpracujący wcześniej m.in. z Marią Peszek, Gabą Kulką, Warszawskim Combo Tanecznym, Sister Wood. Ostatnio znany ze współpracy z wielkimi postaciami jazzu, m.in. z Peterem Brötzmannem. W SHLB wraca do rockowych korzeni.

Zespół Superhuman Like Brando zadebiutował w 2017 roku singlem pt. „Burn Burn Burn”. Ma za sobą występy na Spring Break Festival i Europejskich Targach Muzycznych „co jest grane”. Ich pierwszy album pod tytułem „Superhuman Like Brando” ukaże się 30 listopada 2018 roku, pod szyldem wytwórni Nextpop.

„Taksówkarz” jest już dostępny w serwisach streamingowych, iTunes i w serwisie YouTube.

Posłuchaj singla

Piosenka prezentowana jest w ramach projektu NEXTPOP INTRODUCING, mającego na celu odkrywanie i promowanie utalentowanych artystów.

Patroni albumu Superhuman Like Brando – „Superhuman Like Brando”