Richard Durand powraca do klasycznych brzmień Richard Durand – The Air We Breathe

Kiedy wymieniamy jego imię i nazwisko, od razu kojarzą nam się takie utwory jak „Always The Sun”, „No Way Home” czy „Wide Awake”. Ten popularny w naszym kraju artysta, przez lata zbudował sobie ogromną rzeszę fanów, za sprawą doskonałych singli oraz genialnych remiksów. Na półkach sklepowych, właśnie pojawił się jego długo oczekiwany, czwarty autorski album „The Air We Breathe”.

Richard Van Schooneveld pokochał muzykę w bardzo młodym wieku, czego efektem były m.in. lekcje nauki gry na fortepianie. W 1997 roku miał miejsce jego pierwszy występ na żywo, kiedy używał jeszcze pseudonimu G-Spott. Pod aliasem Richard Durand nagrał trzy studyjne albumy, przebojowe single oraz wiele ponadczasowych remiksów. Na swoim koncie ma także koncerty w największych klubach oraz na topowych festiwalach, takich jak Mysteryland, Trance Energy, Dance Valley czy Pleasure Island.

Na nowy longplay, wielbiciele popularnego Holendra musieli czekać aż 6 lat, ale cierpliwość się opłaciła, bo wydawnictwo pt. „The Air We Breathe” zawiera łącznie 19 utworów. Znakomity hit „The Air I Breathe” w specjalnej wersji z wokalem Christiny Novelli, znane z setów Richarda produkcje „The Skies Above”, „Savage”, „Pandora”, „Universal Minds”, „Enigma”, „Pelican Rouge” czy „Vortex” oraz nowe, nigdzie wcześniej niepublikowane kompozycje. Klasyczne, emocjonalne brzmienia trance. Wielki powrót do korzeni w wykonaniu artysty, dzięki któremu ta odmiana muzyki elektronicznej wyszła z niszy, trafiając do szerszego grona odbiorców.

Materiał, który udowadnia, że Richard Durand wciąż jest w świetnej formie!

Tracklista:

 1. Insolidus (Intro Mix) (with Geert Huinink)
 2. The Air I Breathe
 3. Land Of Angels
 4. Kill The Fear (with Mike Schmid)
 5. Geert Huinink – The Sacred Vine (Richard Durand Remix)
 6. The Skies Above
 7. Aida
 8. Lotus
 9. Universal Minds (with Sied Van Riel)
 10. Pandora
 11. Cosmic Dawn (with Mark Sherry)
 12. Vortex (with Marco V)
 13. Toxic
 14. Savage
 15. Pelican Rouge
 16. Boogieman
 17. Enigma
 18. Lagun
 19. The Air I Breathe (with Christina Novelli)

 

PREMIERA: 02.11.2018, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.