Krzysztof Krawczyk – Największe Przeboje, kolędy i pastorałki

Galicja Productions ma przyjemność zaprosić na cykl koncertów świąteczno-noworocznych podczas których usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy i pastorałki w najlepszych wykonaniach.

Koncerty odbędą się odpowiednio:

1. Krzysztof Krawczyk – Największe Przeboje, kolędy i pastorałki.
Kraków – 04.01.2019 – Kijów Centrum
2. „Gwiazdo świeć, kolędo leć” koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza.
Kraków – 05.01.2019 – Kijów Centrum
3.Zakopower Kolędowo
Kraków – 06.01.2019 – Kijów Centrum

Galicja Productions z dumą prezentuje koncert Krzysztofa Krawczyka w Krakowie – Największe Przeboje, kolędy i pastorałki.

Krzysztof Krawczyk to legendarny wokalista, gitarzysta, kompozytor.  Śpiewu uczył się w Średniej Szkole Muzycznej w Łodzi.  Krawczyk debiutował w 1963 roku w zespole Trubadurzy, z którym w różnych składach personalnych pracował do 1976 roku. Zespół odniósł największy sukces w składzie: Ryszard Poznakowski, Krzysztof Krawczyk, Marian Lichtmann, Sławek Kowalewski. Największe przeboje: „Znamy się tylko z widzenia”, „Krajobrazy”, „Byłaś tu”, „Kim jesteś”, „Ej, Sobótka, Sobótka”. Obok Czerwonych Gitar kultowy zespół tamtego okresu.

W 1973 roku Krzysztof Krawczyk rozpoczął karierę solową, którą zapoczątkowała płyta „Byłaś mi nadzieją”, nagrana z zespołem instrumentalnym Ryszarda Poznakowskiego. W latach 70. wokalista z powodzeniem występował na festiwalach w Opolu, Sopocie, Zielonej Górze i Kołobrzegu oraz za granicą, w NRD, Związku Radzieckim, Szwecji, Jugosławii, Bułgarii, Grecji, Belgii, Holandii, Irlandii i na Kubie.
W roku 2000 artysta wystąpił przed papieżem podczas Pielgrzymki Narodowej na Placu Świętego Piotra połączonej z wręczeniem Złotej Płyty za nagranie „Ojcu Świętemu Śpiewajmy”. W tym samym roku Krzysztof spotkał się z Goranem Bregovićem, a rok później nagrali wspólnie płytę „Daj mi drugie życie” w Warszawie i Belgradzie.
14 października 2002 roku, ukazał się kolejny album w dorobku 55-letniego artysty, zatytułowany „… bo marzę i śnię”. Tym razem Krawczyk zaprosił do współpracy młodsze pokolenie muzyków, związanych głównie ze sceną alternatywną. Producentem całego materiału i kompozytorem dwóch nagrań, jest Andrzej Smolik. Wśród 12 utworów znalazł się między innymi cover kompozycji „Papa Was a Rolling Stone”, z repertuaru słynnej amerykańskiej soulowej formacji The Temptations. Album promował singiel z nagraniem „Bo jesteś Ty”. Krzysztof Krawczyk o płycie powiedział: Mógłbym odcinać kupony od sławy, występując w sanatoriach. Starczyłoby mi na życie, ale umarłbym z nudów. Żeby się rozwijać, trzeba wpuścić w siebie trochę świeżej krwi.
Po niebywałym sukcesie albumu „…bo marzę i śnię”, który znalazł ponad 100 tys. nabywców, w listopadzie 2003 roku, wokalista postanowił zaprezentować swym fanom materiał koncertowy. Obok piosenek z poprzedniego krążka, znalazły się tam również największe przeboje z płyty nagranej w duecie z Goranem Bregovicem oraz utwory z początków kariery Krawczyka.
Wiosną 2004 roku Krzysztof Krawczyk nagrał kolejną płytę studyjną we współpracy z młodym pokoleniem muzyków. Autorami muzyki na „To, co w życiu ważne” są twórcy największych przebojów ostatnich lat. Pierwszym utworem wybranym do promocji był singiel „Lekarze dusz”, który Krzysztof nagrał wraz z Muńkiem Staszczykiem z T.Love. Wśród zaproszonych do nagrań gości znaleźli się między innymi wspomniany już Muniek, Andrzej Piaseczny, Kasia Nosowska, Andrzej Smolik, Ania Dąbrowska, Adam Nowak, Jan Borysewicz.
W 2007 roku, w duecie z biskupem Antonim Długoszem nagrał piosenkę „Europo nie możesz żyć bez Boga”. Na przełomie 2007 i 2008 roku można było kupić serię „Leksykon Krzysztofa Krawczyka”, który zyskał status podwójnej platyny. Do celów promocyjnych tego wydawnictwa nagrał utwór „Życie jak Wino”.
W 2013 i 2014 świętował 50-lecie swojej kariery artystycznej, którą rozpoczął w czerwcu 1963. Z tej racji „K&K Studio (Kosmala & Kniat)” opublikowało w częściach Antologię Krzysztofa Krawczyka. Nagrania znalazły się na portalach muzycznych, takich jak: iTunes, Amazon i Desire. Dyskografię Artysty zamykają dwa albumy: wydany w  2014  „Pół wieku człowieku” oraz rok później   „Tańcz mnie po miłości kres. Piosenki Leonarda Cohena”.

Niezwykle klimatyczny i niepowtarzalny koncert odbędzie się w samym sercu Krakowa – w Kijów Centrum al. Krasińskiego 34. Sala dysponuje wyłącznie miejscami siedzącymi, więc będziecie Państwo mieli zapewnione komfortowe warunki, a tym samym szansę na jak najlepszy odbiór koncertu.

Krzysztof Krawczyk – Największe Przeboje, kolędy i pastorałki.

Krzysztof Krawczyk – Największe Przeboje, kolędy i pastorałki.

Kraków – 04.01.2019 – Kijów Centrum al. Krasińskiego 34
Otwarcie wejść: 17:30 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż: 80zł, 95zł, 110zł, 120zł, w dniu koncertu 100zł, 105zł, 120zł, 130zł

Bilety do nabycia:

Kijów Centrum al. Krasińskiego 34

BILETY ELEKTRONICZNE:

Kino Kijów

Bilety z systemu Ticketmaster w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu eBilet w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce

LINKI DO SPRZEDAŻY:

Kino Kijów: http://kupbilet.kijow.pl/MSI/OrderTickets.aspx?event_id=18046

Bilety z systemu Ticketmaster w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce: https://www.ticketmaster.pl/event/5149
Bilety z systemu eBilet w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce:
https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/krzysztof-krawczyk/

WYDARZENIE:

https://www.facebook.com/events/213863195844831/