Rudimental ujawnia singla „Walk Alone” (feat. Tom Walker) z nadchodzącej płyty „Toast To Our Differences”!

Premiera albumu 25 stycznia 2019 roku!

Brytyjska grupa Rudimental zaprezentowała nową singlową piosenkę z trzeciego albumu, zatytułowanego „Toast To Our Differences”, który ukaże się 25 stycznia 2019 roku. Singiel nosi tytuł „Walk Alone” i został nagrany z utalentowanym Tomem Walkerem.

To czwarty utwór, jaki Amir Amor, Piers Agget, Kesie Dryden i DJ Locksmith, ujawnili z zapowiedzianego na styczeń 2019 albumu. Wcześniej mogliśmy podziwiać – brytyjski numer jeden „These Days” (feat. Jess Glyne, Macklemore & Dan Caplen), który jest na razie najlepiej sprzedającym się singlem na Wyspach w 2018 roku, a także „Let Me Live” wyprodukowany z Major Lazer i z udziałem Anne-Marie i Mr. Eazi oraz utwór tytułowy. W piosence „Walk Alone” gościem jest Tom Walker.

Posłuchaj singla „Walk Alone” (feat. Tom Walker)

Niedawno poznaliśmy pełną tracklistę oraz wszystkich zaproszonych przez zespół gości. Maleek Berry i RAYE pojawiają się w „1by1”, Raper Stefflon Don ozdobił głosem „Scared Of Love”, a Rita Ora lśni w „Summer Love”. Kojey Radical i Kabaka Pyramid występują wspólnie w piosence „No Pain”. Oprócz nich są jeszcze, chociażby Chronixx, Eli Ingram, Hak Baker, Maverick Sabre, OLIVIA, Protoje, Shungudzo, Kevin Garrett & Raphaella.

Pełna tracklista albumu „Toast To Our Differences”:
1. Toast To Our Differences (feat. Protoje, Hak Baker & Shungudzo)
2. Rudimental & Major Lazer: Let Me Live (feat. Anne-Marie & Mr Eazi)
3. Dark Clouds (feat. Jess Glynne & Chronixx)
4. Walk Alone (feat. Tom Walker)
5. Thula Ungakhlai (feat. Ladysmith Black Mambazo)
6. These Days (feat. Jess Glynne, Macklemore & Dan Caplen)
7. Sun Comes Up (feat. James Arthur)
8. 1by1 (feat. Raye & Maleek Berry)
9. Last Time (feat. Raphaella)
10. No Pain (feat. Maverick Sabre, Kojey Radical & Kabaka Pyramid)
11. Scared of Love (feat. Stefflon Don)
12. Summer Love (feat. Rita Ora)
13. They Don’t Care About Us (feat. Maverick Sabre & YEBBA)
14. Do You Remember (feat. Kevin Garrett)
15. Leave It For Tomorrow (feat. Elli Ingram)
16. Adrenaline (feat. OLIVIA)

Album „Toast To Our Differences” to efekt trzech lat pracy laureatów BRIT Award. To jednocześnie najbardziej ambitne i zróżnicowane dzieło zespołu, który jakby chciał wszystkim przekazać, że nie istnieje coś takiego, jak granice w muzyce tanecznej. Przypomnijmy, że debiutancka płyta Rudimental „Home” zdobyła szczyt notowania w Wielkiej Brytanii i zyskała status podwójnie platynowy, zaś w Polsce pokryła się złotem. Pochodzący z niej numer „Waiting All Night” z Ellą Eyre zawędrował na pierwsze miejsce listy singli i był wielkim przebojem również w naszym kraju! Drugi album brytyjskiej grupy, „We The Generation”, powtórzył sukces debiutanckiego „Home” i zadebiutował na szczycie zestawienia albumów w Wielkiej Brytanii. W piosence „Lay It All On Me” pojawił się gościnnie Ed Sheeran. Anglicy zaprosili do nagrań także innych gości. W utworze „Too Cool” słychać Ellę Eyre, „New Day” ozdobił Bobby Womack, a w „Needn’t Speak” pojawia się Lianne La Havas.