Ava Max, Jason Derulo i Vice razem w jednym utworze! Posłuchaj „Make Up” i zobacz klip

Ava Max, która szturmem podbija światowe listy przebojów z utworem „Sweet But Psycho” (numer 1 m. in. w Szwecji i Norwegii) połączyła siły z multiplatynowym wokalistą Jasonem Derulo i wspólnie zaśpiewali w kawałku „Make Up” amerykańskiego DJ’a Vice’a.

To właśnie Vice wpadł na pomysł połączenia w „Make Up” falsetu Jasona Derulo z wyjątkowym głosem Amerykanki o albańskich korzeniach.

Vice & Jason Derulo – Make Up (feat. Ava Max)

Ava Max pomimo młodego wieku już potrafi tworzyć wspaniałe popowe hymny i motywować kobiety do większej wiary w siebie. Utwory śpiewa w wyjątkowy sposób i głosem, który amerykańscy krytycy określili jako „sejsmiczny”. Początek 2018 roku to debiut pierwszego singla Avy „My Way”, który z miejsca umieścił ją na mapie najbardziej intrygujących popowych głosów. Później przyszła kolej na „Not Your Barbie Girl”, który zyskał prawie 10 mln obejrzeń za sprawą YouTube’a i aplikacji Musical.ly. Niedawno Ava ujawniła kolejną piosenkę, wyprodukowaną przez Cirkuta „Sweet But Psycho”, o której „Billboard” napisał, że „natychmiast uzależnia”. Od premiery utwór wspiął się na szczyt listy Spotify Global Viral Charts. Ostatnio Ava Max pojawiła się w kompozycji Davida Guetty „Let It Be Me” z jego albumu „7”.

Posłuchaj „Make Up”

Dorobek Vice’a to między innymi single „Obsession (25/7)” featuring Jon Bellion & KYLE, „Steady 1234” featuring Jasmine Thompson & Skizzy Mars, „Piñata” featuring BIA, Kap G & Justin Quiles, a ostatnio „Don’t Go” featuring Becky G & Mr. Eazi. Do tej pory na jego koncie jest 200 mln przesłuchań jego utworów w streamingu oraz rezydencje w Marquee (Las Vegas, New York), LIV Miami, Intrigue Las Vegas i wielu innych. Na liście współpracowników Amerykanina są chociażby Rihanna, Capitol Cities, Linkin Park, Kelly Rowland.

Jason Derulo muzyczną karierę rozpoczął w 2006 roku. Przez 10 lat sprzedał ponad 56 mln singli. Multiplatynowy status spośród piosenek zdobyły „Wiggle” (podwójna platyna w USA), „Talk Dirty” (poczwórna platyna w USA), „In My Head” (podwójna platyna w USA), „Whatcha Say” (poczwórna platyna w USA), „Swalla” (ponad 1 mld obejrzeń na YouTubie). Wszystkie wideoklipy artysty obejrzało ponad 4,6 mld userów YouTube’a, a w streamingu utworów Jasona posłuchano ponad 7 mld razy.