Zespół Disturbed przedstawia nowy album EVOLUTION! Płyta zajęła 3 miejsce w polskim notowaniu iTunes!

Dziś premiera siódmego studyjnego albumu Disturbed. To jedna z najbardziej cenionych formacji metalowych w USA, której pięć płyt zadebiutowało na szczycie notowania „Billboardu”!

POSŁUCHAJ ALBUMU „EVOLUTION”

Album „Evolution” w dniu premiery znalazł się na trzecim miejscu najpopularniejszych albumów na polskim iTunes! Płyta jest następczynią krążka „Immortalized” z 2015 roku, na którym znalazła się genialna przeróbka „The Sound of Silence” z repertuaru duetu Simon And Garfunkel, pochwalona przez samego Paula Simona. Nowy album był promowany przez wybrany w głosowaniu przez fanów utwór „Are You Ready” oraz singiel „A Reason To Fight”.

ZOBACZ TELEDYSK DO „A REASON TO FIGHT”

To najbardziej eklektyczna płyta w naszej karierze. Każda piosenka ma swoją tożsamość, energię i moc. Praca nad tym albumem była dla nas magicznym doświadczeniem. Tworzyliśmy bez jakichkolwiek ograniczeń, pozwalając prowadzić się inspiracjom – mówią muzycy zespołu. Disturbed nagrywał materiał w składzie: David Draiman (wokal), Dan Donegan (gitara), Mike Wengren (perkusja) i John Moyer (gitara basowa).

Tracklista „Evolution” deluxe:
1.Are You Ready
2.No More
3.A Reason to Fight
4.In Another Time
5.Stronger On Your Own
6.Hold On To Memories
7.Savior of Nothing
8.Watch You Burn
9.The Best Ones Lie
10.Already Gone
11.The Sound of Silence [Live] (Featuring Myles Kennedy)
12.This Venom
13.Are You Ready (Sam de Jong Remix)
14.Uninvited Guest