Artur Andrus „Orzeł może” – premiera klipu!

image002-1431 sierpnia nie bez powodu został wybrany na dzień premiery nowego klipu Artura Andrusa zatytułowanego „Orzeł może”. By końcówka wakacji była udana, a początek roku szkolnego jeszcze lepszy, prezentujemy właśnie dziś ten pozytywny teledysk. Video promuje album „Cyniczne Córy Zurychu” i można je zobaczyć tutaj:

 

Tak jak poprzednie klipy Artura Andrusa promujące albumy „Myśliwiecka” i „Cyniczne Córy Zurychu”, teledysk „Orzeł może” został zrealizowany przez Mania Studio.

 

Nowy krążek Artura Andrusa zawiera kilkanaście piosenek, które „uzbierały się” w ciągu trzech ostatnich lat. Wszystkie napisane z myślą o wywołaniu uśmiechu na twarzy słuchacza. Wszystko w aranżacji i muzycznej produkcji Łukasza Borowieckiego i Wojciecha Steca – artystów, którzy kilka lat temu stworzyli „Myśliwiecką”. Jak zwykle dużo zabawy różnymi stylami muzyki – od tureckiego techno-folku przez blues patriotyczny, jazz mokotowski, chorwacki pop, szanty narciarskie, chóralny śpiew małżeński, piosenkę starofrancuską, do słowiańskiego rocka. A przy tym nie lada zdarzenie towarzyskie, bo pojawia się w tych piosenkach wielu gości, znajomych, przyjaciół. Zaproszenie do gościnnego udziału przyjęli Ewa Cichocka, Joanna Kołaczkowska, Dorota Miśkiewicz, Wojciech Karolak, Zbigniew Wodecki i Grupa Mocarta.