ABRADAB PREZENTUJE NOWY SINGIEL

Abradab, współtwórca legendarnego Kaliber 44,  powraca z nowym, długo wyczekiwanym albumem, zatytułowanym  „048”. Płyta ukaże się 23 listopada nakładem Mystic Production.

Dziś przedstawiamy teledysk do utworu „Powietrze”, która jest pierwszym singlem promującym album Abradaba. Klip można zobaczyć pod poniższym linkiem:

 

 

„Od kilku lat praktycznie nie słucham trueschoolu. Słucham rzeczy nowych i to właśnie takie grały mi w głowie, gdy robiłem beaty, nowoczesne, ale nieoczywiste. W 048 znajdą się utwory pod względem muzycznym wręcz imprezowe, ale także bardzo mroczne; jest i boom bap, i trapowe smaczki, dużo beatu i melodii – jednocześnie spójnie i zróżnicowanie. Tekstowo abradabowo, eksperymentalnie, światopoglądowo – społecznie, a nawet politycznie. Powaga miesza się z szyderapem. 048 współtworzyli ze mną Mateusz Pawluś i Jaroz Pakuszyński, grający ze mną od lat solo, jak i z Kalibrem 44. Gościnnie usłyszeć można Jokę. Płytę dodatkowo dopieścił i zmiksował Michał Eprom Baj.” – mówi Abradab.

 

Premiera płyty „048” już 23 listopada, a dziś można składać zamówienia pod poniższym linkiem:

 

 

https://bit.ly/2Ag0POx

 

Lista utworów:

 

Pio

Powietrze

Tańcz

Czeszę Cię

Horyzonty

Ciapa

Odpalam

Złe oko

Wir

Blask

Luz

Yee Boy (+ Joka)