Przebojowy singiel „Avalon” zapowiada debiutancki album zjawiskowej Sary Jaroszyk!

Sara Jaroszyk to młoda, multiutalentowana artystka – śpiewa, komponuje, pisze teksty, tańczy. Odkąd pojawiła się na muzycznej scenie, określana jest mianem zjawiskowej wokalistki. Właśnie do sieci trafił, wraz z teledyskiem, jej najnowszy singiel „Avalon”. Jest on zapowiedzią nadchodzącego debiutanckiego albumu zatytułowanego „Światłocienie”.

Link do odsłuchu singla: Sara Jaroszyk – „Avalon” http://smarturl.it/SaraJaroszykAvalon

Piosenka „Avalon” opowiada historię poszukiwania siebie, własnej drogi i celu. Mówi również o wsłuchiwaniu się w swój wewnętrzny głos i podążaniu za własnym instynktem. „Avalon” to też miejsce, które pozwala żyć w zgodzie ze sobą, gdzie na chwilę znikają wszelkie konflikty, ograniczenia, troski. – mówi Sara Jaroszyk. Nowy singiel jest dostępny od 12 października we wszystkich sieciach sprzedaży cyfrowej i streamingu. Do piosenki został zrealizowany w odważnej konwencji teledysk. Zaskakuje on niemal kosmicznym pejzażem kopalni dolomitu, znakomitą choreografią, kostiumami i mnóstwem kolorów. Za reżyserię i scenariusz teledysku odpowiada wokalista i producent – Kovalczyk, który nie po raz pierwszy staje po drugiej stronie kamery.

Premiera albumu „Światłocienie” zapowiedziana jest na 19 października. Płyta jest zaskakującą mieszanką gatunków R&B, soulu, z wysublimowanym popem, elektroniką oraz z elementami subtelnego jazzu, a czasem i mocniejszym brzmieniem. Ukaże się ona nakładem wytwórni artCONNECTION music, a będzie dystrybuowana przez Wydawnictwo Agora. Na krążku znalazł się również znany już słuchaczom singiel „DNC”, który sukcesywnie podbijał radiowe listy przebojów. Sarę Jaroszyk możemy również usłyszeć na nowej płycie Michała Urbaniaka pt. „Beats & Pieces” i w zespole P. Unity.

 

Link do teledysku: Sara Jaroszyk – „DNC”

Sara Jaroszyk jest związana z muzyką od najmłodszych lat. Nagrała trzy płyty z piosenkami dla dzieci z programu „Jedyneczka”. Jest absolwentką szkoły muzycznej pierwszego stopnia im. Grażyny Bacewicz w klasie fortepianu. W wieku 17 lat skomponowała pierwsze piosenki na swoją płytę pt. „Wild At Heart”, którą wydala niezależnie. Materiał zyskał uznanie wśród recenzentów, upewniając młodą artystkę co do wyboru przyszłej drogi życiowej.