Michael Bublé prezentuje nowy singiel „Love You Anymore”. Premiera albumu „❤” (love) już 16 listopada!

„❤” („love”) najnowszy album powracającego po kilkuletniej przerwie Michaela Bublé, ukaże się 16 listopada, ale już teraz można posłuchać pierwszego singla. Utwór nosi tytuł „Love You Anymore”, a jego autorem jest Charlie Puth.

❤ Zobacz teledysk do „Love You Anymore”  ❤

Kiedy tylko usłyszałem „Love You Anymore”, wiedziałem, że muszę nagrać tę piosenkę na moją płytę. Nie mogę się doczekać, aż fani ją usłyszą. Prawdę mówiąc nie mogę się doczekać, aż usłyszą cały album, bo jestem z niego niezmiernie dumny – mówi Michael Bublé.

POSŁUCHAJ „LOVE YOU ANYMORE”

Album „love” wyprodukowali David Foster, Jochem van der Saag oraz sam Michael Bublé. Wspólnie odpowiadają za przepiękną kolekcję piosenek z bogatymi aranżacjami i genialnymi wokalami Kanadyjczyka. Płyta to zbiór interpretacji słynnych piosenek o miłości. Na albumie znajdzie się napisana przez Michaela Bublé „Forever Now”, a wśród klasyków kompozycja Rogersa & Harta „My Funny Valentine”, „When You’re Smiling”, „Such A Night” czy „La Vie En Rose” (w duecie z Cecile McLorin Salvant). Całość zamyka kompozycja „Where Or When”. Ma to być najbardziej romantyczna płyta w dorobku Michaela!

Nowy materiał Kanadyjczyka jest następcą „Nobody But Me” z 2016 roku. Michael Bublé sprzedał w swojej wspaniałej karierze ponad 60 mln płyt. Jest laureatem czterech Grammy.