Nowy singiel Pokahontaz już za kilka dni!

Już w najbliższy wtorek, 9.10, na MaxFloRecTV pojawi się 1. singiel zwiastujący nowy album Pokahontaz. Fot. Jakub Grab

Już w najbliższy wtorek, 9.10, na MaxFloRecTV pojawi się 1. singiel zwiastujący nowy album Pokahontaz. Fot. Jakub Grab

 

Premierowy utwór pt. „Z innej bajki” trafi na MaxFloRecTV już w najbliższy wtorek, 9.10. Będzie to 1. zwiastun kolejnego krążka grupy 

Jakiś czas temu w serwisach społecznościowych Rahim i Fokus informowali o trwających pracach nad nowym teledyskiem. Już niebawem zobaczymy efekty. Numer będzie zapowiedzią 5. longplaya Pokahontaz. Artyści nie zdradzają póki co zbyt wielu szczegółów. Nie wiemy, w jakim klimacie utrzymany ma być singiel, a tym bardziej cała płyta. Zagadką na razie jest również, kto odpowiada za produkcję muzyczną wtorkowej premiery.

Przypominamy, że ostatni album Pokahontaz REset” ukazał się 1.12.2017 r. To na nim pojawił się m.in. utwór „404” z gościnnym udziałem Kalibra 44 czy ostatni z singli pt. „Zerwani ze smyczy”.

Więcej szczegółów mamy poznać jeszcze w ten weekend. Zachęcamy więc do śledzenia mediów społecznościowych wydawnictwa i samych artystów, gdzie przez najbliższe dni pojawiać się będą kolejne zwiastuny nowości. Warto także subskrybować kanał MaxFloRecTV (kliknij: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1).