Album „Trench” już dostępny! Zobacz klip do utworu „My Blood”! ||-//

 

twenty one pilots:
MY BLOOD

Nagrodzony Grammy fantastyczny amerykański duet Twenty One Pilots opublikował teledysk do ostatniego singla „My Blood” wyreżyserowany przez Tim Mattia. Utwór pochodzi z długo oczekiwanego albumu „Trench”, który od dzisiaj jest dostępny w sklepach oraz na wszystkich platformach streamingowych.

„My Blood” była czwartą ujawnioną piosenką z płyty „Trench” po „Jumpsuit”, „Nico And The Niners” oraz „Levitate”.

POSŁUCHAJ

Muzyka Twenty One Pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Josh i Tyler łączą ze sobą parę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap. Znani są z niesamowicie energetycznych występów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie. W ramach promocji płyty „Trench” Amerykanie zagoszczą także w Polsce. Koncert zespołu odbędzie się 15 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Płyta „Trench” jest następczynią kapitalnej „Blurryface”, która wspięła się na szczyt Billboardu i pokryła się w USA potrójną platyną.  Z niej pochodzą singlowe przeboje „Tear In My Heart”, „Ride” oraz siedmiokrotnie platynowy „Stressed Out”. Teledysk do ostatniej z piosenek obejrzano na YouTube ponad 1,4 mld razy! Za utwór „Stressed Out” Tyler i Josh odebrali w 2017 roku nagrodę Grammy.