Nowy teledysk Sidneya Polaka! Album ‚3’ coraz bliżej

Na oficjalnym kanale youtube Sidneya Polaka opublikowany został dzisiaj nowy teledysk artysty, video do utworu ‚Sport’ zapowiada album ‚3’, który ukaże się jeszcze w październiku.

Zobacz teledysk do utworu ‚Sport’

Nowy album Sidneya Polaka to muzyczny powrót do korzeni solowej twórczości artysty – o czym słuchacze przekonają się jeszcze w tym miesiącu. Przedsprzedaż płyty startuje już w przyszłym tygodniu.

Sidney Polak – polski wokalista, perkusista, autor tekstów, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku, dziennikarz radiowy. Znany jest przede wszystkim jako perkusista zespołu T.Love, którego jest członkiem od 1990. Prowadzi także solową działalność artystyczną, czego dotychczasowym efektem są dwie bardzo dobrze przyjęte płyty: ‘Sidney Polak’ (2004) oraz ‘Cyfrowy styl życia’ (2009).

Zobacz teledysk do singla ‚Twarzą w twarz’

Pierwszym singlem promującym album ‚3’ był utwór ‚Twarzą w twarz’, do którego teledysk został nagrany podczas samotnej podróży Sidney’a do Australii i Nowej Zelandii. Autorem zdjęć jest Sidney Polak. Montażem przywiezionych zdjęć zajął się Krzysiek Q Kudelski. Co ciekawe piosenka została skomponowana dopiero po powstaniu klipu.