Varius Manx i Kasia Stankiewicz ruszają w Polskę! Jesienna trasa koncertowa już się rozpoczęła

Varius Manx i Kasia Stankiewicz wyruszyli już w jesienną trasę koncertową. Pierwszym punktem na mapie ich widowisk było Gniezno, które przywitało ich z otwartymi ramionami. Publika zachwyciła się zarówno przebojami, które są z nami od lat, ale także nową płytą „ENT”, z której pochodzi utwór „Kot bez ogona”. – Koncert w Gnieźnie był magiczny. Publiczność wspaniałe i entuzjastycznie reagowała na utwory z albumu „ENT”… Jeśli tak wyglądać będzie całość trasy to możemy nazywać się szczęściarzami. – opowiada Robert Janson.
Varius Manx i Kasia Stankiewicz odwiedzą:
21.10 – Częstochowa – Filharmonia Częstochowska
04.11 – Kielce – Kieleckie Centrum Kultury
08.11 – Gdańsk – Stary Maneż
09.11 – Toruń – Aula UMK
22.11 – Lublin – Centrum Spotkań Kultur
25.11 – Dąbrowa Górnicza – Pałac Kultury Zagłebia
01.12 – Wrocław – Centrum Koncertowe A2
10.12 – Kraków – Klub Studio
18.01 – Łódź – Wytwórnia
Podczas trasy koncertowej Varius Manx z Kasią Stankiewicz zaplanowanych jest wiele wyjątkowych rozwiązań, które mają jeszcze bardziej wciągnąć publikę w to, co dzieje się na scenie. Fani zostaną przeniesieni do baśniowej krainy, za pomocą wizualizacji, które pojawiać się będą na ekranach otaczających zespół. Pojawią się tam animacje, które wciągną widownie w podróż po łonie natury, do lasu, na łąkę lub w góry. Wszystko to, by maksymalnie wypełnić atmosferę panującą na koncertowych salach. Założenie jest jedno: ma być pięknie, nastrojowo i tak jak nigdzie indziej. Poza dodatkowymi wrażeniami wizualnymi, możemy spodziewać się bardzo ciekawych aranżacji muzycznych, które zostaną doprawione występem kwartetu smyczkowego „Classic Sisters“.
Kasia Stankiewicz skomentowała pierwsze występy bardzo entuzjastycznie – Można by rzec “pierwsze koty za płoty”.  Pierwsze koncerty z nowym materiałem są podwójnie ekscytujące, jak to pierwsze razy! Ten był bezbolesny i nawet z nutką rozkoszy. „ENT” jest magiczny, a na koncertach, jak się okazuje, brzmi tak samo pięknie jak na płycie, jeśli nie lepiej. Do tego widok skupionej, wzruszonej i spełnionej publiczności jest najlepszą nagrodą dla twórcy. – dodaje wokalistka.