Słodka i zwariowana Ava Max podbija listy przebojów!

Ava Max to nowe nazwisko na światowej scenie muzycznej, o którym z dnia na dzień robi się coraz głośniej. Utalentowana wokalistka tworząca popowe hymny z dozą kobiecej siły i samoświadomości podbija obecnie listy przebojów z utworem „Sweet But Psycho”.

Piosenka znajduje się aktualnie na 1 miejscu zestawienia najchętniej streamowanych utworów w serwisie Spotify w Szwecji oraz zajmuje 2 miejsce na globalnej liście Spotify Viral Charts (najczęściej udostępniane utwory w mediach społecznościowych).

Utwór wyprodukował nominowany do nagród Grammy producent Cirkut (m.in. The Weeknd, Katy Perry, Rihanna), a współautorką piosenki jest Madison Love (m.in. Camila Cabello, Halsey).

Ava Max pojawiła się również ostatnio na płycie Davida Guetty „7”, gdzie gościnnie zaśpiewała w utworze „Let It Be Me”.

Posłuchaj

Ava Max urodziła się w Wisconsin jako córka albańskich imigrantów. Dorastała w Wirginii, gdzie od małego występowała na scenie. Wibrujący głos Max odziedziczyła po matce-  śpiewaczce operowej, a talent szlifowała poprzez udział w licznych konkursach. Ostatecznie Ava osiedliła się w Los Angeles, aby tam kontynuować karierę muzyczną.