Tymek gościem w klipie Kleszcza. Wideo już na MaxFloRecTV

projekt - Kamil Bartosz

projekt – Kamil Bartosz

 

26.09 w sieci pojawiła się d kolejna odsłona „Czerni i bieli” Kleszcza. W utworze „Nie bój się” gościnnie usłyszeć możemy Tymka, uczestnika 6. edycji Młodych Wilków Popkillera. Od niespełna 2 tygodni najnowszą płytę Kleszcza znaleźć można w sklepach muzycznych w całej Polsce 

Premierowa wizualizacja to efekt pracy Grzegorza Stachyry, który zrealizował już wcześniej wideo do „Próby luster”. Za produkcję bitu odpowiada Doon, czyli Filip Giedo.

Do współpracy przy numerze „Nie bój się” Kleszcz zaprosił Tymka. Fani MaxFlo mogą kojarzyć rapera z gościnnych zwrotek i refrenów na ostatniej płycie Vixena (w „Antymaterii”) czy Pokahontaz (w „Kalendarzach”). Artysta znalazł się też wśród uczestników tegorocznej edycji Młodych Wilków.

Album „Czerń i biel” ukazał się na rynku 14.09. Od tego dnia dostępny jest w sklepach sieci Empik, Media Markt w całej Polsce oraz dobrych sklepach internetowych. Tylko pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Zestaw-CD-koszulka-Kleszcz-Czern-i-biel-PREMIERA/908 zamówić można natomiast wersję z limitowaną koszulką.

„Nie bój się” to 8. wizualizacja, która pojawiła się na MaxFloRecTV w ramach wideoodsłuchu „Czerni i bieli”. To nie koniec niespodzianek związanych z 3. albumem Kleszcza. Jeszcze w tym tygodniu fani artysty zostaną poczęstowani kolejną nowością. Już jutro pojawi się jej 1. zapowiedź. Aby jej nie przegapić polecamy obserwować fanpage MaxFloRec na FB oraz subskrybować kanał HORREc TV (kliknij, aby zasubskrybować: https://bit.ly/2xQyKee).

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)