Sprawdź klip do wspólnego utworu Jasona Mraza i Meghan Trainor „More Than Friends”

Do sieci trafił właśnie klip do wspólnej piosenki dwukrotnego laureata Grammy, Jasona Mraza z Meghan Trainor, zatytułowanej „More Than Friends”. Utwór pochodzi z wydanej w sierpniu 2018 roku szóstej studyjnej płyty Jasona „Know.”.

Piosenka „More Than Friends” to kompozycja utrzymana w podnoszącym na duchu klimacie. Podobnie działa na widza nakręcony do niej klip, w którym nie brakuje pięknego i zmysłowego tańca dwójki zakochanych bohaterów.

„More Than Friends” do tej pory odtworzono w streamingu ponad 7 mln razy. Płyta „Know.”, z której pochodzi, jest pierwszym pełnowymiarowym wydawnictwem Jasona Mraza od ponad czterech lat, następcą znakomitego albumu „Yes!” z 2014 roku. „Know.” promowały wcześniej kompozycje „Unlonely”, „Might As Well Dance” oraz „Have It All”. Klip do „Might As Well Dance” zawiera fragmenty ślubu Jasona Mraza z Christiną Carano. Z kolei zdjęcia do „Have It All” odbyły się w Richmond w stanie Wirginia, rodzinnym mieście Jasona. Artyście towarzyszą w nim studenci z The School of the Performing Arts in the Richmond Community (SPARC), ze szkół Turnaround Arts z okolic miasta, a także aktorzy Katie Grober i Greg Grunberg.

Jason Mraz pozdrawia polskich fanów!

Jason Mraz niedawno zadebiutował w musicalu „Waitress”. Na koncie ma miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane koncerty, chociażby w tak kultowych miejscach jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena. Występował z The Rolling Stones, Bobem Dylanem, Alanis Morissette.

Jason poza muzyką tworzy również filmy i robi zdjęcia. Jest też aktywistą społecznym. Pomaga między innymi krajom afrykańskim.