Łapcie Jambo, bo odlatuje w kosmos! – premiera duetu ZOLC

Odbija ostatnie promienie lata i tańczy wśród nich z prędkością światła. Łapcie Jambo, bo odlatuje w kosmos!

13 września odbyła się premiera najnowszego singla duetu ZOLC, który tworzą: Martyna Gawlik i Arek Stokłosa.

 

Co mówi duet o utworze?

 

Czekaliśmy z premierą około pół roku, oswajaliśmy się, udoskonaliliśmy, zastanawialiśmy się, tupaliśmy i wytupaliśmy Jambosa. Jego zalążek znajduje się w Tynkofonie, w programie GarageBand, by finalnie przetłoczyć się przez głowę Arka od strony muzycznej, Agi od strony graficznej i Tynko, od strony tekstowo-wokalnej, tytułując go: ,,Jambo”.

Pozostaje pytanie : kim jest tytułowy Jambo?

 

,,Jambo” pojawia się razem z vibem i skutkuje przyjemnym, zimnym dreszczem. Najlepiej odczuwalny jest w dobrym towarzystwie. Kim jest Jambo? Nawet kiedy jesteś sam, kiedy myślisz, że jest w głowie lub na żołądku kwas, otwierasz okno, odpalasz jamborakiete, podnosisz wzrok, spotykasz go i razem z nim odlatujesz – w odległe galaktyki i galaktozy.

 

 

ZOLC to duet elektroniczny z Tarnobrzega, tworzony przez Arka Stokłosę oraz Martynę Gawlik, przeżywający świeżo swój debiut sceniczny na festiwalu „Kmina is Real” w Alwerni. Finaliści tegorocznego konkursu Im Memoriam – Festiwal Grzegorza Ciechowskiego. Duet gatunkowo określa się jako TUPANKOCHILL. Skrzyżowanie elektronicznej siupy z polskim tekstem, subtelności z niepohamowanym szaleństwem, prawdziwości z wyimaginowaną kreacją.

 
ZOLC na YouTubie : https://bit.ly/2NSsexF
ZOLC na SoundCloud : https://soundcloud.com/zolc_xyz