Ten Tonnes + psiaki = najsłodzy klip tego roku! Już teraz zobacz teledysk do „G.I.V.E.”!

Młody i niewiarygodnie zdolny angielski wokalista oraz kompozytor Ethan Barnett, który nagrywa i występuje jako Ten Tonnes, zaprezentował właśnie premierowy wideoklip do utworu  „G.I.V.E.”.

ZOBACZ UROCZE VIDEO DO SINGLA „G.I.V.E.”

Autorem teledysku jest Samuel J. Bailey (nagrodzony Vevo Must See Award za klip do „My Lover Cindy” Mariki Hackman) i trzeba przyznać, że ten klip na pewno poprawi humor wszystkim oglądającym, a zwłaszcza miłośnikom czworonogów. Radosny klimat ma także piosenka napisana przez Ethana, który jest młodszym bratem słynnego singer-songwritera George’a Ezry.

„W moim najnowszym teledysku spędzam dzień z gromadką psiaków w Hampstead. Zwierzaki były fantastyczne. Wolałbym tylko, żeby było mniej tego gościa w czerwonej koszulce, który był denerwujący i pracowało się z nim fatalnie” – zapowiadał teledysk Ten Tonnes, odnosząc się z przymrużeniem oka do siebie samego.

Młody Anglik cały czas pracuje nad debiutancką płytą, której można się spodziewać w 2019 roku. Do tej pory na koncie Ten Tonnes znalazły się: debiutancka EP-ka „Lucy”, minialbum „Born To Lose” oraz znakomity singlowy utwór „Cracks Between”.
Swoją muzyką wywarł ogromne wrażenie, między innymi na cenionym dziennikarzu Huw Stephens, który umieścił go na liście „Alternative Tips for 2018”, a stacja MTV przyznała mu tytuł MTV Get To Know Artist.

Dalsza fala pochwał pod adresem Ten Tonnes popłynęła po singlu „Lay It On Me”, wyprodukowanym przez Hugo White’a z The Maccabees. Dziennik „The Sun” napisał o Ethanie krótko i zwięźle: „Spodziewajcie się po nim wielkich rzeczy”.