High Hopes- zobacz klip do hitu, który króluje w serwisach streamingowych na całym świecie!

Nominowana do Grammy amerykańska grupa Panic! At The Disco opublikowała teledysk do drugiego singla ze znakomitej płyty „Pray For The Wicked”, czyli piosenki „High Hopes”.

Posłuchaj „High Hopes”

Brendon Urie, od lat główna postać Panic! At The Disco, jest bohaterem wideoklipu, za który odpowiadają Brendan Walter i Mel Soria. Akcja rozgrywa się w centrum Los Angeles, a Brendon dokonuje czegoś niesamowitego – spaceru w górę drapacza chmur. Mówi w ten sposób, że warto piąć się wyżej, bo na samej górze może na nas czekać coś wyjątkowego.

Album „Pray For The Wicked” ukazał się w czerwcu 2018 roku i zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboardu, zdobywając również pierwsze miejsce wśród najlepiej sprzedających się płyt w serwisie iTunes w 22 krajach. Sam utwór „High Hopes” został już odtworzony w serwisie Spotify ponad 85 milionów razy, a klip w przeciągu kilku godzin wyświetlono w serwisie YouTube ponad milion razy.

Panic! At The Disco – „High Hopes”

Zespół zaprezentował również utwór podczas tegorocznych nagród MTV Video Music Awards oraz dał niezapomniany występ jako headliner festiwalu Reading & Leeds, który można zobaczyć poniżej.

Panic! At The Disco – „High Hopes” (Reading + Leeds 2018)

Warto wspomnieć, że Brendon Urie niedawno utworzył fundację Highest Hopes Foundation, której zadaniem jest wspieranie organizacji non-profit, zajmujących się walką o prawa człowieka. Jedną z pierwszych darowizn, w wysokości 1 mln dolarów, Brendon przelał na konto organizacji GLSEN. Jej celem jest zapewnienie wsparcia w nauce i dostarczenie pomocy naukowych dla uczniów szkół średnich, należących do klubów GSA (Genders & Sexualities Alliance). Jeden dolar z każdego sprzedanego biletu podczas amerykańskiego tournée Panic! At The Disco trafi na konto Highest Hopes Foundation.