Dziś premiera nowego albumu HONNE! “Love Me / Love Me Not” już dostępny!

Dziś premiera nowego studyjnego albumu Honne – ten fantastyczny brytyjski duet tworzą Andy Clutterbuck i James Hatcher.

Posłuchaj albumu “Love Me / Love Me Not”  ❤ / 💔

Przed premierą frontman Andy i multiinstrumentalista James postanowili prezentować po dwie piosenki z albumu, które oddawać będą te przyjemniejsze aspekty życia (część „Love Me”) oraz te mniej przyjemne („Love Me Not”). Wszystkie utwory z albumu powinny być słuchane parami – zestawione ze sobą kompozycje pokazują dwa różne spojrzenia na muzykę HONNE.

ZOBACZ KLIP DO SINGLA  „I Got You ◑ (feat. Nana Rogues)”
„Love Me / Love Me Not” to następcą znakomitej płyty „Warm On A Cold Night” z 2016 roku Na nowym albumie znajduje się 12 wspaniałych kompozycji:

1.    I Might ◑
2.    Me & You ◑
3.    Day 1 ◑
4.    I Got You◑
5.    Feels So Good ◑
6.    306 ◑
Tracklista LP2:
7.    Location Unknown ◐
8.    Crying Over You ◐
9.    Shrink ◐
10.    I Just Wanna Go Back ◐
11.    Sometimes ◐
12.    Forget Me Not ◐

Jesienią Honne pojawi się na jedynym koncercie w Polsce. Występ zaplanowano na 6 listopada w warszawskim klubie Hybrydy.

HONNE – James Hatcher i Andy Clutterbuck  Fot. Charlie Cummings

Andy i James utworzyli HONNE w 2014 roku. Poznali się podczas studiów na uniwersytecie. Co ciekawe, Andy był pierwszą osobą, jaką na uczelni poznał James, a James był pierwszą znajomością, jaką na uniwersytecie zawarł Andy. Połączyła ich fascynacja muzyką Radiohead. „Trzy dni później już pisaliśmy piosenki” – wspomina Andy.

Obaj pochodzą z zachodniej Anglii, ale od czasu studiów ich domem jest Londyn. Andy jakiś czas spędził w Kraju Kwitnącej Wiśni, stąd i jego zainteresowanie tamtejszą kulturą. Nazwa wpadła Anglikom do głowy podczas jednej z nocnych projekcji wspaniałego filmu Sofii Coppoli „Między słowami”. HONNE po japońsku oznacza „prawdziwe uczucia” i często słowo to jest zestawiane z „tatemae”, oznaczające odmienne zachowania i opinie okazywane publicznie.

Debiutancki album „Warm On A Cold Night” zebrał doskonałe recenzje i zbliża się już do wyniku 500 mln streamów.