Wrześniowy Metal Hammer już w sprzedaży!

Metal Hammer_09_2015
Koniec sierpnia przypomina nam o zbliżającej się nieuchronnie jesieni. Póki co pogoda na szczęście dopisuje, a kolejnym powodem do radości jest pojawienie się nowego wydania miesięcznika Metal Hammer! Gwiazdą główną jest tym razem zespół Slayer. Nasz dziennikarz rozmawiał niedawno z Tomem Araya o nowej płycie zespołu. Polecamy bardzo lekturę tego wywiadu, bo zdradza wiele nowych faktów na temat grupy, także ten, że data ukazania się płyty (11.09) została ustalona bez wiedzy i zgody muzyków Slayer.
Dużo miejsca poświęciliśmy także zespołowi Iron Maiden. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „…to zespół instytucja. Bez nich heavy metal miałby inny posmak, to oni pokazali też, jak ważna może być w tym gatunku około muzyczna otoczka, a ich maskotka Eddie jest niejako synonimem nazwy grupy. I choć z obozu Maiden dobiegały ostatnio niepokojące wieści, to sprawa wydaje się być już nieaktualna: w wywiadzie, który publikujemy w tym numerze Janick Gers potwierdza, że Bruce Dickinson jest już zdrowy. Gers przekonuje też, że podczas sesji nagraniowej zespół tworzył tak sprawnie, że niemożliwością było zamieścić dobre kompozycje na jednej płycie… W efekcie na początku września trafi na rynek pierwszy w historii Iron Maiden podwójny album studyjny.”
W numerze znalazło się także wiele innych tematów: wywiady z Soulfly, Nile, Motorhead, Kadavar czy Amorphis, a także koncertowe relacje; z AC/DC, DRI, no i imprezy która wyrasta na jedno z najważniejszych wydarzeń na koncertowej mapie Europy – z czeskiego Brutal Assault.
Polecamy!
Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Iron Maiden 8
Slayer 12
Year Of The Goat 16
Mick Moss 18
Soilwork 20
Vennart 22
Tim Bowness 24
Amorphis 26
Soulfly     28
Motorhead 30
Srogość 32
Book Zapłać 41
Psychopath 42
Kadavar 44
Na Zachód Od Metalu 46
Rocknroll Z Kega 47
Nile 48
Three Days Grace 50
Incubus 52
Boris 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Live Dri 64
Live AC/DC 65
Live Brutal Assault 66
Searching For Calm 68
Out Of The Darkness 69
Die Young 70
Metal Hammer w internecie: