Premiera: Madox – One More Shot

Najnowszy singiel Madoxa “One More Shot” to elektryzujący POPowy kawałek z mocnym wakacyjnym akcentem. Za ten utwór są odpowiedzialni producenci ze środkowej Europy i Stanów Zjednoczonych. Po mrocznej erze i buncie artystycznym jesteśmy dalecy od zbędnego patosu i melancholii. To pierwszy projekt w karierze Madoxa, gdzie artysta jest szczęśliwy i bawi się życiem. Tym razem postawiono na pozytywne przesłanie, mocno radiową kompozycję, która zostaje w głowie od pierwszego przesłuchania.

Teledysk do piosenki zrealizował Piotr Smoleński odpowiedzialny za sukces Cleo, Donata i Moniki Lewczuk. W klipie do “One More Shot” widzimy zachodzące słońce oraz Madoxa w otoczeniu tancerzy. Artysta pokazany jest w zupełnie nowej, chłopięcej odsłonie. Wszyscy bawią się przy kamperach, nawiązujących do różowych lat sześćdziesiątych, które przełamane są nowoczesnymi stylizacjami i nowatorską metodą kadrowania.

Choć najnowsze dzieło Artysty zdaje się odbiegać mocno od tego, do czego nas przyzwyczaił, ciężko mu odmówić finezji znanej z poprzednich projektów. To na pewno nowe rozdanie w karierze Madoxa i jak sam mówi “Just One more shot! Popełniajmy życie, a co za tym idzie różne głupstwa, a z tego wszystkiego czerpmy przyjemność”.