David Guetta prezentuje singla z Anne-Marie! Posłuchaj piosenki „Don’t Leave Me Alone”!

Najsłynniejszy DJ i producent świata, David Guetta, może dopisać do swojej imponującej listy kolejną współpracę. Do nagrania kolejnego singla Francuz zaprosił jedną z najgorętszych młodych gwiazd, Anne-Marie. Efektem tego jest singlowa piosenka „Don’t Leave Me Alone”.

Posłuchaj singla „Don’t Leave Me Alone”

To energetyczny i pogodny kawałek, idealnie nadający się na upalne letnie dni. Piosenkę idealnie prowadzi charakterystyczny mocny wokal Anne-Marie. David Guetta, mający wyjątkowy dar w wyborze artystów z którymi współpracuje, jak zwykle trafił w dziesiątkę, decydując się na Angielkę. Jak mówi sam David:

Anne-Marie jest cudowną artystką. Jestem bardzo dumny z naszej piosenki i cieszę się, że wreszcie możemy podzielić się nią ze światem!

W 2018 roku David Guetta ma wspaniałą passę. Składają się na nią hity „Flames”, „Like I Do” (z Martinem Garrixem i Brookse), „Your Love” (z Showtek). Obecnie Francuz podróżuje po świecie, dając sety didżejskie i rezydując w klubach na Ibizie. Jednak najważniejsze jest to, że kończy też prace nad siódmą studyjną płytą! Materiał ukaże się jeszcze w 2018 roku.

Anne-Marie w ostatnim czasie spędza czas koncertowo, supportując Eda Sheerana. Jej debiutancki album „Speak Your Mind” (premiera w kwietniu 2018), sprzedał się w odpowiedniku ponad 1,28 mln egzemplarzy na świecie. Przypomnijmy, że Anne-Marie wystąpi jako support przed wyprzedanymi koncertami Eda Sheerana w Polsce. Występy odbędą się na PGE Narodowym 11 i 12 sierpnia.