Solowa płyta Kleszcza w drodze. 1. zwiastun już w sieci!

Fot. Sebastian Lukasiewicz

Fot. Sebastian Lukasiewicz

 

Na MaxFloRecTV krótko po 13 trafił dziś, 26.06, teledysk do utworu „Mówili mi”. Jest to 1. wideozapowiedź nowego albumu Kleszcza. Raper, który 2. ostatnie krążki wydał w kooperacji z DiNO (producent), tym razem zaprezentuje projekt solowy. Premiera płyty już jesienią

Dzisiejsza nowość pochodzi z nadchodzącego wydawnictwa Kleszcza zatytułowanego „Czerń i biel”. Będzie to już 3. album wydany pod szyldem MaxFloRec, po wspólnych z DiNO płytach „HorRYM JESTem” i „Cyrku na qłq”. To jednak 1. krążek, który nagrany zostanie do bitów kilku producentów. – Mimo decyzji o współpracy z kilkoma producentami, starałem się w pracy nad płytą znaleźć wspólny mianownik. Uważam, że dzięki takiemu zestawieniu znów będzie eksperymentalnie. Liczę jednak, że każdy słuchacz znajdzie na krążku coś dla siebie –  komentuje na gorąco Kleszcz.

Autorem bitu do powyższego singla jest Greg, miksem i masteringiem natomiast zajął się DawidTwardyTwardowski z MaxFloStudia. Pierwszemu ujawnionemu numerowi z nowej płyty towarzyszy teledysk. Za jego realizację odpowiada Radek Bereś z grupy filmowej Ace of Art. Jednym z głównych bohaterów wideo jest młody Kleszcz, w którego rolę wcielił się syn managera artysty – Karol Łukasiewicz. Jak nietrudno zauważyć zarówno Kleszcz, jak i jego młodszy odpowiednik występują w klipie w jednakowych T-shirtach. Podobne koszulki są już do zamówienia pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105.

Mówili mi” to 1. nowość Kleszcza, która pojawiła się na MaxFloRecTV od czasu ostatniej wizualizacji z „Cyrku na qłq”. W międzyczasie artysta współpracował z Kopruchem, czego efektem jest wydana własnym sumptem EP-ka pt. „NDKE”. Wideoklipy promujące wydawnictwo obejrzeć można na kanale HORREcTV (https://bit.ly/2MpZ1G6).

Nie przegap kolejnych zwiastunów „Czerni i bieli” – subskrybuj MaxFloRecTV na YT, klikając: : https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)