10 milionów Smolastego to nie fake!

10 MILIONÓW SMOLASTEGO TO NIE FAKE!

Dobra passa artysty trwa! Klip do „Fake Love” ma już dziesięć milionów wyświetleń na YouTube!

Smolasty to wokalista R&B, który choć jeszcze przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu, to już za sprawą singli promujących nadchodzący materiał, skutecznie podbija polski rynek muzyczny.

Dosłownie dwa tygodnie temu odebrał w studio Radio ESKA platynową płytę za singiel „Uzależniony”, nagrany wspólnie z Otsochodzi. Dziś może świętować kolejny sukces – jego najnowszy utwór „Fake Love” osiągnął magiczne 10 milionów wyświetleń na YouTube!

ZOBACZ KLIP DO UTWORU „FAKE LOVE”

Parę tygodni wcześniej „Fake Love” w ciągu kilku godzin wdarł się na 1. miejsce karty „Na Czasie”. Co więcej, był najczęściej oglądanym filmem na polskim YouTube przez CZTERY dni, a zdobycie miliona wyświetleń zajął mu zaledwie weekend od premiery – kolejne zera były więc kwestią czasu. Warto wspomnieć, że do sukcesu teledysku przyczynili się z pewnością goście specjalni: Karolina Gilon, Popek oraz Białas, który nie tylko wystąpił w klipie, ale i dograł zwrotkę do utworu.

Sukces „Fake Love” to tylko wisienka na torcie ogromnych sukcesów „młodego Smoły”. Parę miesięcy temu zdobył nominację do Fryderyków w kategorii „Fonograficzny debiut roku”. Jego poprzedni utwór wbił się na szczyt notowania Airplay – Nowości oraz okupował pierwsze miejsca w Gorącej 20 Radia Eska. Do tego można dodać 200 tysięcy subskrybcji, pierwsze kontrakty reklamowe, wyprzedane klubowe koncerty, ponad 70 tysięcy followersów na Instagramie czy ponad sześć milionów odsłuchań na Spotify.