Gorillaz, Snoop Dogg i Jamie Principle w „Hollywood”!

„The Now Now” przedpremierowo na żywo już w tę niedzielę na platformie Boiler Room!

Dokładnie tydzień przed premierą „The Now Now”, który ukaże się 29 czerwca 2018 roku, wirtualna formacja Gorillaz ujawniła jeszcze jedną piosenkę, która znajdzie się na albumie. Utwór nosi tytuł „Hollywood”, a gościnnie słychać w nim słynnego rapera Snoop Dogga i legendę muzyki house Jamiego Principle.

Gorillaz zawsze mają w zanadrzu jakąś niespodziankę dla fanów! W najbliższy weekend, 24 czerwca o godzinie 21:00, wykonają „The Now Now” na żywo z Tokio! Show zawierający wyjątkowe materiały wizualne będzie streamowany jedynie przez 24 godziny za pośrednictwem platformy Boiler Room pod adresem: https://boilerroom.tv/  

Zobacz klip do piosenki „Hollywood”

Jako pierwsi piosenkę „Hollywood” usłyszeli słuchacze audycji Annie Mac na antenie BBC Radio 1. To kapitalny, lekko transowy kawałek z klubową pulsacją. Wersja demo piosenki powstała w pokoju hotelowym w zachodnim Hollywood podczas ubiegłorocznego amerykańskiego tournée Gorillaz. Jamie Principle koncertował wówczas z zespołem, a mieszkający w Los Angeles Snoop Dogg, prywatnie wielki fan i przyjaciel zespołu, wpadł z wizytą i dograł rymy.

Zamów album „The Now Now”

Na płytę „The Now Now” składa się 11 piosenek, które wyprodukowali Gorillaz, James Ford i Remi Kabaka. Do tej pory Gorillaz ujawnili już kilka utworów z albumu: „Humility” (tu gościnnie legendarny George Benson), „Lake Zurich”, „Sorcererz” oraz „Fire Flies”.

Nie zapominamy oczywiście o przebywającym za kratkami, w Więzieniu Jej Królewskiej Mości Wormwood Scrubs w Londynie, członku Gorillaz Murdocu Niccalsie i akcji na rzecz jego uwolnienia  #FREEMURDOC. Można go podnieść na duchu rozmową. Czatować można pod tym linkiem: http://www.gorillaz.com/freemurdoc/. Zainteresowanie rozmową jest ogromne. Murdoc otrzymał już ponad 8 mln wiadomości od fanów.

Gorillaz tuż po premierze płyty wystąpią w Polsce! Animowaną formację będzie można podziwiać 6 lipca 2018 roku na festiwalu Open’er w Gdyni.