David Guetta królem hitów! Singiel „Flames” numerem 1 w polskich rozgłośniach!

David Guetta i Sia „Flames” to najczęściej grany utwór w stacjach radiowych przez ostatnie dwa tygodnie według oficjalnych danych ZPAV.

Posłuchaj singla „Flames”

Najlepszy i najpopularniejszy obecnie DJ na świecie, David Guetta, nie zatrzymuje się nawet na chwilę i nieustająco zaskakuje nowymi przebojami! Utwór „Flames” dotarł do 2 miejsca na singlowej liście nad Sekwaną i pokrył się złotem w Australii. Piosenka bardzo podoba się również w Polsce, najwyższe pozycje to: Top5 na liście Shazam, Top10 w serwisie Spotify oraz numer 1 w notowaniu iTunes!

Ledwie kilka miesięcy temu David zaprezentował światu znakomitą kompozycję „Like I Do” (350 mln streamów), którą stworzył razem z Martinem Garrixem i holenderskim DJ’em Brooksem.

Najnowszym singlem jest utwór „Your Love”, w której Francuz połączył siły z holenderskim elektronicznym duetem Showtek. Efektem tej współpracy jest idealna na klubowe parkiety elektroniczna kompozycja.

Zobacz lyric video do singla „Your Love”

Jeśli ktoś chciałby tego lata zobaczyć Davida Guettę na żywo, będzie mieć ku temu wiele okazji. Pod warunkiem, że wybierze się na Ibizę, gdzie Francuz będzie wielokrotnie rezydował przez całe wakacje!

Posłuchaj nowego singla „Your Love”