Nowy album Gorillaz „The Now Now” już dostępny w przedsprzedaży!

Gorillaz, najsłynniejsza animowana formacja na świecie, ujawniła kolejną piosenkę z nadchodzącej płyty, „The Now Now”, która ukaże się 29 czerwca 2018 roku. Nowy utwór nosi tytuł „Sorcererz” – to elektroniczna, mocno nastrojowa kompozycja, w której czuć ducha soulu.

Zobacz klip do piosenki „Sorcererz”

Gorillaz nie byliby sobą, gdyby przy okazji premiery albumu nie przygotowali jakiejś niespodzianki dla fanów. Nie inaczej jest w przypadku „The Now Now”. Tym razem wielbiciele Gorillaz mogą się zaangażować w uwolnienie z więzienia Wormwood Scrubs członka zespołu, Murdoca Niccalsa, który trafił za kratki! Korzystając z czatbota lub innych komunikatorów można się z nim porozumieć.
O kampanii opatrzonej hashtagiem #freemurdoc, można więcej przeczytać na stronie: http://www.gorillaz.com/freemurdoc/. 2D, Noodle i Russel Hobbs czekają na kolegę. Na razie skład Gorillaz uzupełnia Ace z Gangreen Gang.

Zamów album „The Now Now”

Na płytę „The Now Now” składa się 11 piosenek, które wyprodukowali Gorillaz, James Ford i Remi Kabaka. Nagrania odbyły się w lutym 2018 roku w londyńskim Studio 13. Album ukaże się 29 czerwca na kompakcie, winylu oraz w postaci kolekcjonerskiego wydania. Gorillaz tuż po premierze płyty wystąpią w Polsce! Animowaną formację będzie można podziwiać 6 lipca 2018 roku na festiwalu Open’er w Gdyni.

Noodle, Ace, 2D, Russel