Zapraszamy do udziału w nowej imprezie piwno – gastronomicznej Wrocławskie Święto Piwa – Pożegnanie Lata 2015.

pozegnanie_lata-2
Impreza odbywać się będzie w ostatni weekend wakacji od 28 do 30 sierpnia 2015 r. na terenie Pergoli przy Hali Stulecia – ulubionym miejscu spotkań wrocławian i turystów.
Bezpośrednia bliskość wrocławskiego ZOO z niedawno otwartym Afrykarium oraz pokazy największej w Polsce 
 
Fontanny Multimedialnej gwarantują dużą frekwencję potencjalnych uczestników Święta Piwa.Wrocławskie Święto Piwa odbywać się będzie w ramach obchodów 35 – lecia powstania NSZZ Solidarność, dzięki czemu możemy zwiększyć atrakcyjność imprez towarzyszących.
 
29 sierpnia w Hali Stulecia wystąpią PERFECT i DŻEM – dwa legendarne polskie zespoły, które na swoje koncerty przyciągają tysiące wielbicieli, zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. W niedzielę 30 sierpnia podczas kilkugodzinnej imprezy muzycznej otwartej dla publiczności wystąpi pochodzący z Liverpoolu zespół THE CAVERN BEATLES – najbardziej znany w świecie zespół grający przeboje grupy THE BEATLES w oryginalnych aranżacjach i stylizacji, czyli dokładnie tak jak grała i wyglądała legendarna Czwórka z Liverpoolu. Usłyszymy również piosenki z repertuaru Marilyn Monroe w wykonaniu gwiazdy polskiego jazzu i soulu – Moniki Borzym oraz polskie przeboje w aranżacjach wrocławskiego gitarzysty i youtubera Maćka Czemplika w wykonaniu zaproszonych przez niego wrocławskich wokalistek.
W piątkowy wieczór Wrocławskiemu Świętu Piwa towarzyszyć będzie Kino Letnie na Pergoli.Każdego dnia ok. godz. 22.00 planowane są specjalne pokazy Fontanny Multimedialnej, które gromadzą  kilkunastotysięczną widownię.
 
Organizatorami Wrocławskiego Święto Piwa są Hala Stulecia oraz Stowarzyszenie „ Nasze Miasto Wrocław” znane z organizacji największych wrocławskich imprez plenerowych jak Gitarowy Rekord Guinnessa, 3-Majówka, wROCK  for Freedom czy WrocLove Fest.
 
Zgłoszenia wystawców do udziału w imprezie oraz wszelkie pytania prosimy kierować do Pani Karoliny Tarczyńskiej: email –karola@alive.wroclaw.pl.