Pola Rise zremixowana przez Roisto!

‘OhOH’ to najnowszy z singli promujących debiutancki album Poli Rise ‘Anywhere But Here’, piosenka oraz teledysk zostały znakomicie przyjęte przez słuchaczy. Od dzisiaj w serwisach digitalnych posłuchać można odświeżonej wersji tego utworu autorstwa Roisto.

POSŁUCHAJ

Roisto to popularny fiński producent muzyki elektronicznej, zasłynął remixami Charliego Putha: ‘How Long’, ‘Obsession’ oraz innymi , które łącznie zostały odsłuchane w serwisie Spotify ponad 10 milionów razy!  Jego utwory królowały na imprezowych parkietach m.in. w Londynie, Paryżu, Dablinie, Nowym Jorku czy Meksyku. Ostatnie produkcje Roisto były prezentowane w BBC Radio 1, gdzie spotkały się ze świetnym przyjęciem dziennikarzy i publiczności.

ZOBACZ TELEDYSK DO 'OhOH’

12 stycznia 2018 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album Poli Rise ‘Anywhere But Here’.

Płyta jest zainspirowana licznymi podróżami artystki, która nagrywając go odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. Krążek powstał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i JANEK PĘCZAK co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard z zespołu Slowsteps.

ZAMÓW ALBUM 'ANYWHERE BUT HERE’