Olivia Fok – Mama – Nowy singiel na dzień Matki

„Piosenka nosi tytuł „MAMA” i to właśnie jej ją dedykuje.

Mimo, że została wydana jako trzecia to muszę się przyznać, że napisałam ją jako pierwszą i trzymałam na odpowiedni moment.  Piosenka od początku miała być w języku angielskim, choć zastanawiałam się nad drugą wersją w języku polskim. Opowiada o stracie ojca, ze względu na jego wybór. O  moich emocjach i uczuciach, o tym jak z dnia na dzień stawałam się silniejsza, i że zawsze była Mama.

Za muzykę odpowiedzialny jest Emilian Waluchowski, realizacją zajął się Tomek Woźnicki – Alternaxx a tekst napisałam sama.

Nie możemy zapomnieć o teledysku. Moi przyjaciele z  „Mind Productions”  również spisali się na medal. Pierwotnie teledysk miał zostać nagrany w zupełnie innym miejscu. Zależało nam, żeby było emocjonalnie i magicznie i chyba się udało…

Bardzo pomocna była też firma Audictus, której słuchawki mam na klipie. Bardzo dziękuję im za współpracę.”

Wydanie: 26.05.2018r.

O relacji z Mamą:

„Jesteśmy z Mamą przyjaciółkami. Często się droczymy, ale każda z nas doskonale wie, że zawsze możemy na siebie liczyć.
Nie znam drugiej tak bardzo oddanej, uczciwej i  pracowitej osoby jak moja Mama. Jestem z niej ogromnie dumna. Jest co raz silniejsza i mam wrażenie, że co raz młodsza haha.
O wydaniu piosenki nie ma pojęcia, to niespodzianka., zdecydowanie na nią zasługuje. Jest Dzień Matki i chciałabym, żeby każda z nich czuła się wyjątkowo.”

INFORMACJE O OLIVII FOK:

Olivia Fok to młoda i uzdolniona wokalistka, która dała się poznać jako autorka polskich wersji światowych przebojów.

Swoją rozpoznawalność zawdzięcza nagrywanym coverom, które aktywnie od 2012 roku, publikuje na kanale w serwisie YouTube. Uznanie internautów zdobyła wykonaniem piosenki Justina Biebera ‘’Sorry’’, tłumacząc ją na język polski. Bez wątpienia  jest jedną z najlepszych polskich twórców coverów w Polsce.
Jak widać na coverach się nie kończy. W grudniu  2016 roku Olivia wydała debiutancki singiel ‘’To Tylko Gra’’, opowiadając w nim prawdziwą historię. Już 23-go września 2017 roku wokalistka zaprezentowała kolejnego singla, tym razem utrzymanego w radosnym, wakacyjnym klimacie.