BARANOVSKI w nowej odsłonie Zobaczcie teledysk do utworu ‘Hey’

Na oficjalnym kanale youtube BARANOVSKIEGO udostępniony został teledysk do nowego utworu artysty – ‘Hey’. Video zrealizowała ekipa Postcard Sessions.

Debiutancki singiel BARANOVSKIego ‘Dym’ stał się niekwestionowanym przebojem radiowym. Piosenka przez kilka miesięcy nie schodziła z najwyższych rotacji czołowych rozgłośni w Polsce.

Po tym sukcesie młody wokalista i songwriter prezentuje kolejny kawałek zapowiadający jego debiutancką płytę. Tym razem BARANOVSKI nie celuje w radio – łącząca ostre gitarowe riffy i elektroniczne smaczki piosenka ‘Hey’ ma przede wszystkim pokazać jego wszechstronność, otwartość i odwagę w zdobywaniu serc słuchaczy.

Dużo o BARANOVSKIm mówią też jego koncerty. Świetne przyjęcie jego występu podczas tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu zaowocowało wieloma koncertowymi propozycjami, w tym kilkoma podczas prestiżowych festiwalowych wydarzeń. Na pierwszy ogień już 2 czerwca idzie Orange Warsaw Festival, podczas którego Wojtek z zespołem obok znanych już piosenek zaprezentują materiał, który znajdzie się na jego debiutanckim albumie.
Smolasty to pochodzący z Warszawy wokalista, producent i autor tekstów, nominowany do Fryderyka 2018 w kategorii fonograficzny debiut roku. Tworzy muzykę z pogranicza popu, R&B i rapu, a klipy do Jego utworów obejrzane zostały ponad 30 milionów razy na youtube. W zeszłym roku światło dzienne ujrzały epka ‘Jestem, Byłem, Będę’ oraz mixtape ‘Los’, obecnie kończy pracę nad debiutanckim longplayem.